Lista Klientów
Dystrybucja:
  • AmRest sp. z o.o.
  • Castorama Polska sp. z o.o.
  • Czerwona Torebka SA
  • Eurocash SA
  • ITM Baza Poznańska sp. z o.o.
  • ITM Polska sp. z o.o.
  • Leroy Merlin Polska sp. z o.o.
  • Małpka SA
  • SCA PR Polska sp. z o.o.
  • KDWT SA
  • MEDIVET SA
  • MGI Polska sp. z o.o.
  • Selena SA
  • Solar Company LTD sp. z o.o.
  • Tradis sp. z o.o.
Finanse i bankowość:
  • Bank PeKaO SA
  • Bank Zachodni WBK SA
  • BGŻ SA Centrum Regionu w Lublinie
  • BGŻ SA Oddział Regionalny Bankowości Detalicznej i Biznesowej w Poznaniu
  • BZWBK Leasing SA
  • Carlsberg Accounting Centre sp. z o.o.
  • Deloitte Audyt sp. z o.o.
  • EuroBank SA
  • ING Bank Śląski SA
  • LendOn.pl sp. z o.o.
  • MAN Accounting Center sp. z o.o.
  • Nordea Bank Polska SA
  • PKO Bank Polski SA
  • Raiffeisen Bank Polska SA
  • RSM Poland KZWS Spółka Doradztwa Podatkowego SA
  • SGB-BANK SA
  • Volkswagen Bank Polska SA
  • Bank Polskiej Spółdzielczości SA
  • Bank Spółdzielczy w Otmuchowie
  • Bank Spółdzielczy w Słupcy
  • EFL Finance SA
  • MBS sp. z o.o.
  • Medical Inkasso s.c. Dariusz Kulesza, Janusz Andrzejczak
  • Mikołowski Bank Spółdzielczy w Mikołowie
  • MJN sp. z o.o.
  • Morison Finansista Finlex Sp. z o.o
  • R.E.S.C.O. Group sp. z o.o.
  • Santander Consumer Bank SA
  • Usługi Finansowe "EGZEKUTOR"
  • WEH Inwestycje SA
  • WPInvestments Wiesław Puzio
FMCG:
  • GlaxoSmithKline Pharmaceuticals SA
  • HJ Heinz Polska SA
  • Hochland Polska sp z o.o.
  • Jutrzenka Colian sp. z o.o.
  • KappAhl Polska sp. z o.o.
  • Kompania Piwowarska SA
  • Nivea Polska sp. z o.o.
  • The Lorenz Bahlsen Snack-World sp. z o.o.
  • Twining And Company sp. z o.o.
  • Unilever Polska sp. z o.o.
  • WRIGLEY Poland sp. z o.o.
  • Wyborowa SA Oddział Poznań
  • ADM Cocoa Polska sp. z o.o.
  • GSK Services sp. z o.o.
  • Josera Polska sp. z o.o.
  • Kadefarm sp. z o.o.
  • Lantmännen Axa Poland sp. z o.o.
  • LUVENA SA
Przemysł i produkcja:
  • Amica Wronki SA
  • BSC Drukarnia Opakowań SA
  • Caterpillar Poland sp. z o.o.
  • Delecta SA
  • Elektrobudowa SA
  • Exide Technologies SA
  • Grupa Lotos SA
  • Imperial Tobacco Polska Manufacturing SA
  • Kimball Electronics Poland sp. z o.o.
  • LOTOS Paliwa sp. z o. o.
  • MAHLE Polska sp. z o.o.
  • Man Bus sp. z o.o.
  • Paroc Polska sp. z o.o.
  • Perschmann sp. z o.o.
  • PGNiG Obrót Detaliczny sp. z o.o.
  • Polski Koncern Naftowy ORLEN SA
  • Przedsiębiorstwo ALTAX sp. z o.o.
  • Samsung Electronics Poland Manufacturing sp. z o.o
  • Stomil-Poznań SA
  • Toyota Motor Manufacturing Poland sp. z o.o.
  • ViaCon sp. z o.o.
  • Volkswagen Group Polska sp. z o.o.
  • Aam Poland sp. z o.o.
  • Air Liquide Polska sp. z o.o.li>
  • Alglob sp. z o.o.
  • Aluplast sp. z o.o.
  • Antado sp. z o.o.
  • Arkom sp. z o.o.
  • BASF Poliuretany Polska sp. z o.o.
  • Becker Acroma Polska sp. z o.o.
  • Big Dutchman Polska sp. z o.o.
  • BIOTRONIK Polska sp. z o.o.
  • BPI Polska sp. z o.o.
  • Broen Oil & Gas sp. z o.o.
  • Cobra Polska
  • Coroplast sp. z o.o.
  • CP Kelco Poland sp. z o.o.
  • Dalkia Poznań ZEC SA
  • Dendro Poland LTD sp. z o.o.
  • Dolnośląska Fabryka Maszyn ZANAM-LEGMET sp. z o.o.
  • Donauchem Polska sp. z o.o.
  • DP Clean Tech Poland sp. z o.o.
  • DRUMET Liny i Druty sp. z o.o.
  • El-Cab sp. z o.o.
  • Elda-Eltra Elektrotechnika S. A.
  • Eurofoam Poznań sp. z o.o.
  • EUROVERLUX sp. z o.o.
  • Fabryka Mebli Biurowych "MARO" sp. z o.o.
  • FAMOT Pleszew sp. z o.o.
  • FEROCO SA
  • FlexLink Engineering Polska sp. z o.o.
  • Flexlink Systems Polska sp. z o.o.
  • EN. Gaz Energia SA
  • Genfer Lloyd sp. z o.o.
  • Grupa Powen-Walfapomp SA
  • IBP Instalfittings sp. z o.o.
  • IMI International sp. z o.o.
  • Kennametal Polska sp. z o.o.
  • Kiel Polska sp. z o.o.
  • Kirchhoff Polska sp. z o.o.
  • LAFARGE Kruszywa i Beton sp. z o.o.
  • Lena Lighting SA
  • LEONI Kabel Polska sp. z o.o.
  • Magna Automotive Poland sp. z o.o.
  • MAN Diesel & Turbo Poland sp. z o.o.
  • Mecalux sp. z o.o.
  • Metabo Polska sp. z o.o.
  • Nordzucker Polska SA
  • Oddział Elektrownia Bełchatów
  • OSI Poland Foodworks sp. z o.o.
  • Pas Polska sp. z o.o.
  • Pass-Pol sp. z o.o.
  • PBG SA
  • PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna SA
  • PGNiG SA Wielkopolski Oddział Obrotu Gazem Gazownia Poznańska
  • Plastique sp. z o.o.
  • PROFIM sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego SA Kalisz
  • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Gnieźnie sp. z o.o.
  • Przedsiębiorstwo Produkcji Żerdzi Wirowanych "WIRBET" SA
  • PWPHU "MIRACLE" Sp. J. M.T. Reczulscy & K. Łysiak - Idzik
  • Reca Polska sp. z o.o.
  • Sapa Aluminium sp. z o.o.
  • SE Bordnetze Polska sp. z o.o.
  • SECO/WARWICK SA
  • SGL CARBON POLSKA SA
  • SGT EuRoPol GAZ SA
  • SITS sp. z o.o.
  • STEICO SA
  • STRABAG sp. z o.o.
  • Strauss Cafe Poland sp. z o.o.
  • Swedwood Poland sp. z o.o. oddział w Lubawie
  • Swegon sp. z o.o.
  • TELKO-Poland sp. z o.o.
  • TORPOL SA
  • VNH Fabryka Grzejników sp. z o.o.
  • Wielkopolska Spółka Gazownictwa sp. z o.o.
  • WIKA Polska SA
  • WIX-FILTRON sp. z o.o.
  • Xella Polska sp. z o.o.
  • ZAK SA
  • Zakład Aparatury Jądrowej
  • Zakład Łożysk Wielkogabarytowych sp. z o.o.
  • ZEUS Spółka Akcyjna
  • ZRUG sp. z o.o.
Rolnictwo:
  • Jagrol sp. z o.o.
  • Kutnowska Hodowla Buraka Cukrowego sp. z o.o.
  • Top Farms sp. z o.o.
  • Top Farms Wielkopolska sp. z o.o.
  • Wielkopolska Grupa Nasienna sp. z o.o.
  • Wielkopolska Grupa Roślin Oleistych sp. z o.o.
  • Wielkopolska Grupa Zbożowa sp. z o.o.
  • Cargill Polska sp. z o.o. Oddział w Kiszkowie
  • Delaval Operations Sp. Z o. o.
  • Euralis Saaten sp. z o.o.
  • Martin Bauer Management Service sp. z o.o.
  • VITROFLORA Grupa Producentów sp. z o.o.
  • VK Muhlen Polska sp. z o.o.
  • Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z/s w Tulcach sp. z o.o.
Sektor publiczny:
  • Izba Skarbowa w Poznaniu
  • Kuratorium Oświaty w Poznaniu
  • Miasto Poznań
  • Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu
  • Państwowa Inspekcja Pracy Główny Inspektorat Pracy
  • Polska Organizacja Pracodawców Osób Niepełnosprawnych
  • Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
  • Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
  • Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu
  • Sąd Okręgowy w Katowicach
  • Starostwo Powiatowe w Poznaniu
  • Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu
  • Urząd Miasta Łodzi
  • Urząd Miasta Poznania
  • Urząd Miasta Stołecznego Warszawy
  • Urząd Skarbowy Poznań-Grunwald
  • Urząd Statystyczny
  • Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu
  • Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu
  • Województwo Łódzkie
  • Bono Serviamus Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Samodzielnego Publicznego Szpitala Klinicznego Nr 1 Akademii Medycznej w Poznaniu
  • Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA
  • Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk
  • Instytut Logistyki i Magazynowania
  • Jednostka Wojskowa Nr 4503
  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Warszawie
  • Miejska Energetyka Cieplna Piła sp. z o.o.
  • Miejski Zarząd Oświaty w Tychach
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej sp. z o.o.
  • Miejskie Przedsiębiorstwo Gospodarki Mieszkaniowej SA
  • Ośrodek Kultury Gminy Suchy Las
  • Otwockie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji sp. z o.o.
  • Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Mogilnie
  • Powiatowy Urząd Pracy w Goleniowie
  • Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu
  • Starostwo Powiatowe w Brzesku
  • Starostwo Powiatowe w Żarach
  • Stowarzyszenie Polska Platforma Bezpieczeństwa Wewnętrznego
  • Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
  • Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
  • Urząd Dozoru Technicznego
  • Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego
  • Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
  • Urząd Miasta i Gminy Ostrzeszów
  • Urząd Miejski w Czchowie
  • Warmińsko-Mazurski Urząd Wojewódzki w Olsztynie
  • Wojewódzki Inspektorat Weterynarii w Katowicach
  • Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie
  • Zakład Aktywności Zawodowej w Koźminie
  • Zarząd Geodezji i Katastru Miejskiego GEOPOZ
  • Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych sp. z o.o.
Szkolenia i edukacja:
  • Akademia Ekonomiczna w Poznaniu
  • Altkom Akademia SA
  • Biztech Konsulting SA
  • Business Way sp. z o.o.
  • Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia sp. z o.o.
  • EduBroker sp. z o.o.
  • Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza
  • N-Educatio sp. z o.o.
  • ORA-600 Kamil Stawiarski
  • Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu
  • Poznański Park Naukowo-Technologiczny Fundacji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • SEKA SA
  • speakerslair Jerzy Zientkowski
  • Syntea SA
  • Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
  • Uniwersytet Medyczny w Poznaniu
  • Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu
  • 4system Polska sp. z o.o.
  • AIGB Tech Grzegorz Bajek
  • Eureka sp. z o.o.
  • Fundacja Dalkia
  • Gmina Miasto Płock
  • Gmina Tarnowo Podgórne
  • GridwiseTech sp. z o.o.
  • INFOR PL SA
  • Liceum Ogólnokształcące w Tarnowie Podgórnym
  • TS Training & Consulting Tomasz Szwedowicz
  • Zespół Szkół nr 2 w Międzychodzie
  • Zespół Szkół nr 4 im. Janusza Groszkowskiego w Tychach
  • Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Miastku
  • Zespół Szkół Technicznych w Ostrowie Wielkopolskim
  • Zespół Szkół Zawodowych im. M.Skłodowskiej-Curie w Płocku
Transport:
  • Autostrada Eksploatacja SA
  • CEVA Automotive Logistics Poland sp. z o.o.
  • Colian Logistic sp. z o.o.
  • Fresh Logistics sp. z o.o.
  • Havi Logistics sp. z o.o.
  • Kulczyk Tradex sp. z o.o.
  • Port Lotniczy Ławica sp. z o.o.
  • Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne SA
  • Zarząd Dróg Miejskich
  • Zarząd Transportu Miejskiego w Poznaniu
  • 84-KOZ Trade & Logistics Marcin Rejch
  • Agromax Szymański sp.j
  • Bernard trucks sp. z o.o.
  • Gdańsk Transport Company SA
  • GEFCO Polska Sp. z o. o.
  • MOBILIS Team sp. z o.o.
  • Panopa Logistik Polska sp. z o.o.
  • ZET Transport sp. z o.o.
Usługi:
  • AQUANET SA
  • Clar System SA
  • Cognifide Polska sp. z o.o.
  • Eneos sp. z o.o. Oddział Poznań
  • ENEA SA
  • EWE Energia sp. z o.o.
  • Franklin Templeton Investments Poland sp. z o.o.
  • IBM Global Services Delivery Centre Polska sp. z o.o.
  • IMPAQ sp. z o.o.
  • itelligence sp. z o.o.
  • KEIPER Polska sp. z o.o.
  • Netia SA
  • Przewozy Regionalne sp. z o.o.
  • PZU Życie SA
  • Roche Polska sp. z o.o
  • Sii sp. z o.o.
  • Telewizja Polska SA
  • TÜV Rheinland Polska sp. z o.o.
  • URS Polska sp. z o.o.
  • Atena Usługi Informatyczne i Finansowe SA
  • ATREM SA
  • BBF sp. z o.o.
  • Bertelsmann Media sp. z o.o. Oddz. Arvato Services Polska
  • Biatel Bit SA
  • Biuro Handlowo-Usługowe A. Krysiak
  • Biuro Rachunkowe Przemysław Piwoński
  • BKF Biuro Księgowo-Finansowe Teresa Moss
  • BTC Business Technology Consulting Sp. z o. o.
  • BTC Connect sp. z o.o.
  • CMT Advisory sp. z o.o.
  • Creative Management Group Białowąs Piotr
  • Dalkia Energy & Technical Services sp. z o.o.
  • DA-TO Service s.c. T. Łabutka, D. Niedbała
  • DGA SA
  • DOM Service s.c. Zdzisław Cymborowski, Michał Cymborowski
  • DORADCA Auditors sp. z o.o.
  • DTZ Management Polska sp. z o.o.
  • Dwadzieścia Siedem Artur Lalek
  • E-Direct sp. z o.o.
  • ELLMANN - Nieruchomości
  • Eltel Networks SA
  • Engave sp. z o. o.
  • Fresenius Medical Care Polska SA
  • Fresenius NephroCare Polska sp. z o.o.
  • Glen Dimplex Polska sp. z o.o.
  • Gorczyński Business Consulting Bartosz Gorczyński
  • Grupa Ergo sp. z o.o.
  • Herkules sp. z o.o.
  • HFC Systems sp. z o.o.
  • IKB Leasing Polska sp. z o.o.
  • Mergers Net sp. z o.o.
  • P. Matimpex Travel
  • Signal Consulting sp. z o.o.
  • Simonswerk Polska sp. z o.o.
  • SKAŃSKA SA
  • SmallGIS Antoni Łabaj
  • Solcom-Bayard sp. z o.o.
  • Sygnity SA
  • Symposion sp. z o.o.
  • Teleskop sp. z o.o.
  • Titan Lux sp. z o.o.
  • TNT Express Worldwide Poland sp. z o.o.
  • Towarowa Giełda Energii SA
  • Transition Technologies SA
  • Trenkwalder & Partner sp. z o.o.
  • Usługi Poligraficzne Wojciech Maćkowiak
  • VIGRAN Iwański Kryger Stasikowski Spółka Jawna
  • VLPOL sp.j.
  • Wavin Metalplast-Buk sp. z o.o.
  • Wielkopolska Grupa Prawnicza
  • Wincor-Nixdorf sp. z o.o.
  • WUPRINZ SA
  • Zakład Elektroinstalacyjny ELCEN Leszek Hejdasz
Pozostałe:
  • Kentel Polska sp. z o.o.
  • Polskapresse sp. z o.o. Oddział Poligrafia
  • Tetra Pak sp. z o.o.
  • Wydawnictwo Forum sp. z o.o.
  • Wydawnictwo LektorKlett sp. z o.o.
  • Wydawnictwo Naukowe PWN SA
  • Związek Międzygminny Gospodarka Odpadami Aglomeracji Poznańskiej
  • Związek Międzygminny Puszcza Zielonka
  • Kramp sp. z o.o.
  • Limagrain Central Europe Societe Europeene Spółka Europejska Oddział w Polsce
  • Maro-Markety sp. z o.o.
  • Polish Personnel sp z.o.o.
  • PrimeGlobal Grupa Doradcza sp. z o.o.
  • Spółdzielnia Inwalidów Metalowiec
  • Spółdzielnia Mieszkaniowa Zgoda
  • Spółdzielnia Mleczarska Ryki
×

Potrzebujesz inspiracji oraz biężącej informacji na temat naszych szkoleń?

Zapisz się do newslettera!