Kurs Oracle

Szkolenie SQL

Strona główna

/

Szkolenia

/ Bazy danych
Dla kogo szkolenie SQL?

Dla kogo szkolenie SQL?

Dla programistów, analityków, bazodanowców, administratorów i wszystkich tych, którzy słowo komputer rozumieją trochę inaczej. Dla tych, którzy mieli już do czynienia z dużymi projektami utrzymałościowymi, jak również osób dopiero rozpoczynających swoją przygodę z językiem SQL czy MySQL. Nasze szkolenia z SQL proponujemy osobom chcącym opanować ten język na różnych stopniach zaawansowania, by ułatwić sobie w przyszłości pracę zawodową

Z czego szkolimy z SQL i Oracle?

Z czego szkolimy z SQL i Oracle?

Szkolenia z Oracle, MySQL, Postgres, SQL. Szkolenia z Oracle prowadzi dla nas między innymi najmłodszy na świecie OCM, więc wiemy, o czym mówimy. Najpierw ustalimy Twoje potrzeby, a potem dopasujemy do nich kurs. Szkolenia trwają od 3 do 5 dni i mają charakter warsztatowy. Uczestnicy nabywają kluczowe umiejętności poprzez rozwiązywanie progresywnie ułożonych zadań, z jakimi nasi trenerzy zderzyli się podczas kilkunastu tysięcy godzin pracy z dotychczasowymi Klientami.

Co gwarantujemy podczas szkolenia?

Co gwarantujemy podczas szkolenia?

Małe, kilkuosobowe grupy, gwarancję realizacji zlecenia nawet przy jednej osobie i kontakt z trenerem po zakończeniu szkolenia. Kursanci mogą zwrócić się do prowadzących z problemami pojawiającymi się przy wdrażaniu usprawnień poznanych na szkoleniu. Uczestnicy nabywają kluczowe umiejętności poprzez rozwiązywanie progresywnie ułożonych zadań, z jakimi nasi trenerzy zderzyli się podczas kilkunastu tysięcy godzin pracy z dotychczasowymi Klientami.

Wybierz interesujące Cię szkolenie