<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z podstaw programowania arkusza kalkulacyjnego.</span>
        Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący, a umiejętności zdobyte podczas kursu zostały wykorzystane w pracy zawodowej.
<span class='tytulTooltip'>7 szkoleń zamkniętych z obsługi programu Microsoft Excel.</span> Zrealizowane przez IT School szkolenia spełniły nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Zostały dopasowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań poszczególnych uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z „Microsoft Excel - zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego” oraz „Microsoft Excel - podstawowa obsługa arkusza kalkulacyjnego”.</span> Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem. Cenimy sobie możliwość kontaktu poszkoleniowego z trenerem, który pomaga w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z MS Project Professional 2010</span>Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia MS Excel oraz MS Access</span> Zawartość merytoryczna oraz sposób przeprowadzenia obu szkoleń zostały wysoko ocenione przez uczestników.
Polecamy współpracę w zakresie szkoleń z firmą IT School.
<span class='tytulTooltip'>Cykl szkoleń dot. Microsoft Office Excel</span> Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania .

Blog

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

POWER BI - Pierwszy dashboard!

Pierwszy dashboard w PowerBI! Szkolenia zdalne - do 2020-07-01 są dostępne w cenie promocyjnej -25%! » Microsoft Office » Excel/VBA/Excel BI/Power Pivot/Power Query/Power BI » Access/Access VBA » VBA/Excel VBA/Access VBA » Web Development » Projektowanie/Grafika Kojarzysz filmy katastroficzne, w których samolot pasażerski zostaje opanowany przez terrorystów? Takie gdzie przypadkowy turysta rozwala niemilców w pień

czytaj dalej

Orły, sokoły...!

Zostaliśmy wyróżnieni w niezależnym konkursie Orły Kształcenia! Organizatorzy zbadali oceny wystawione na najważniejszych portalach społecznościowych i wśród 42 tysięcy firm wybrali te, które mogą się poszczęścić najwyższymi ocenami! Drodzy Klienci - to nagroda od Was - Dziękujemy! Jesteśmy przekonani, że dyplom doskonale się będzie czuł wśród kilkudziesieciu referencji w naszej siedzibie oraz na naszej stronie:

czytaj dalej
wośp IT School

Mierzymy wysoko razem z WOŚP!

IT School wraz z ORA-600 wspierają XXIV finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Nasze połączone siły dewelopersko-administratorskie przygotowały aplikację, za pomocą której będziecie mogli licytować złote serduszka oraz karty używając do tego celu komputerów lub urządzeń mobilnych. Cieszymy się, że możemy mierzyć wysoko razem z WOŚP. W tym roku pieniądze zostaną przeznaczone na zakup urządzeń medycznych

czytaj dalej
excel typy danych

Typy danych w Excelu

Jedną z najważniejszych informacji podczas pracy w Excelu jest to na czym pracujemy? To znaczy na jakim typie danych? Odpowiedz na to pytanie pozwoli nam na szybką ocenę sytuacji co dalej możemy robić.

czytaj dalej
gdzie przechowywane są makra

Gdzie przechowywane są makra?

W poprzednim artykule Makra – od czego zacząć?nagrywaliśmy nasze pierwsze makra. Zgodnie z jednym z ostatnich zdań w tamtym artykule zapisywaliśmy plik Excela w formacie XLSM. Wszystko po to by to co nagraliśmy nie przepadło. Jak w takim razie makra są przechowywane?

czytaj dalej
makra podstawy excel

Makra – od czego zacząć?

W sensie narzędzi będzie niezbędny tylko i wyłącznie Microsoft Office Excel. W sensie mentalnym, potrzebujemy pozytywnego nastawienia - niezależne od pierwszych efektów pracy. Makra to element świata programowania, a programowanie to element dziedziny nauki Informatyka - studia są trudne i trwają pięć lat. Otwierając drzwi do tematu makr należy nastawić się bardziej na zwiedzanie wystawy

czytaj dalej
Tomasz Kammel IT School

Kamil Kozieł u Tomasza Kammela

Kilka dni temu nasz CEO, Kamil Kozieł, miał przyjemność wystąpić w programie "Kammel Czanel". Tematem odcinka były slajdy. Wspólnie z Tomaszem Kammelem panowie starali się odpowiedzieć na nurtujące niejednego prelegenta pytanie - jak zaprojektować prezentację, która wzmocni przekaz? Jak przyciągnąć uwagę słuchaczy i utrzymać ją przez całe wystąpienie? Co im z tych rozważań wyszło? Sprawdźcie

czytaj dalej