<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z podstaw programowania arkusza kalkulacyjnego.</span>
        Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący, a umiejętności zdobyte podczas kursu zostały wykorzystane w pracy zawodowej.
<span class='tytulTooltip'>7 szkoleń zamkniętych z obsługi programu Microsoft Excel.</span> Zrealizowane przez IT School szkolenia spełniły nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Zostały dopasowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań poszczególnych uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z „Microsoft Excel - zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego” oraz „Microsoft Excel - podstawowa obsługa arkusza kalkulacyjnego”.</span> Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem. Cenimy sobie możliwość kontaktu poszkoleniowego z trenerem, który pomaga w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z MS Project Professional 2010</span>Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia MS Excel oraz MS Access</span> Zawartość merytoryczna oraz sposób przeprowadzenia obu szkoleń zostały wysoko ocenione przez uczestników.
Polecamy współpracę w zakresie szkoleń z firmą IT School.
<span class='tytulTooltip'>Cykl szkoleń dot. Microsoft Office Excel</span> Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania .
5 powodów, dla których warto wypróbować najnowszego Office’a

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

W 2007 pojawiła się rewolucyjna wersja pakietu Office, która wywołała zamieszanie wśród dotychczasowych użytkowników. Głównym powodem był nowy interfejs oparty na wstążce i kartach, a nie jak dotychczas na paskach menu, który w początkowej fazie eksploatacji sprawiał sporo problemów.
Nieco ponad trzy lata później, w kwietniu 2010, Microsoft ogłosił, że status RTM osiągnęła 13 wersja pakietu (roboczo nazwana Office 14, aby uniknąć pechowej liczby), znana nam jako Office 2010. Obecnie pracownicy biurowi korzystają więc z 3 wersji pakietu Office: 2003, 2007

nowy Ofiicei 2010, a na rynek szykuje się kolejny, i jak zapewnia Microsoft dużo lepszy od dotychczasowych produkt – Office 2013. Czego jeszcze możemy się spodziewać po i tak bardzo dopracowanej wersji 2010?

Powód pierwszy: wsparcie dla dotyku

Microsoft wykorzystał rozwój technologii dotykowej i poza tradycyjna obsługą za pomocą myszy mamy teraz do dyspozycji gesty, co oczywiście szczególnie docenią użytkownicy tabletów i smartfonów.
nowy Ofiice

Powód drugi: obsługa rysików

Rozszerzając współpracę z dotykiem w nowej wersji korzystać możesz z rysików, co pozwala na wprowadzanie odręcznych notatek do plików. Możemy pisać dokumenty i maile korzystając z rysika tak jak np. ołówka, a następnie przerobić to wszystko na tekst elektroniczny. Podczas prezentacji służy nam jako wskaźnik laserowy lub zakreślacz.

Powód trzeci: Integracja z Windows 8

Niektóre komponenty z nowego pakietu Office zostały zaprojektowane pod kątem następcy Windows 7. Aplikacje takie jak Lync, czy OneNote przystosowane są do interfejsu nadchodzącej „Ósemki”.

Powód czwarty: Office w chmurach

Najbardziej znaczącą zmianą dla każdego z nas jest możliwość domyślnego zapisywania plików w usłudze Skydrive, dzięki czemu dostęp do nich możemy uzyskać z każdego urządzenia z dostępem do sieci. Jak często zdarzyła nam się sytuacja, w której potrzebny był jakiś plik „w tym momencie”. Korzystając z „chmury” taka sytuacja więcej się nie powtórzy. Pliki oczywiście oczywiście będą mogły być zapisywane w trybie offline, natomiast w każdej chwili można je zsynchronizować

Powód piąty: społeczność Office

Wszyscy jesteśmy przyzwyczajeni do różnego rodzaju portali społecznościowych, dlatego nie dziwi nas informacja, iż w nowym Office mamy integracje z takimi aplikacjami jak Skype czy Yammer. Duży nacisk położono na pracę w grupie i możliwość łatwiejszego udostępniania plików.

nowy Ofiice

Tylko dla Windows 7 i nowszych

To co musisz jeszcze wiedzieć o ostatniej wersji to fakt, że będzie ona dostępna tylko i wyłącznie dla systemów: Windows 7 i nowszych. Według zapowiedzi Microsoftu nie zamierzają oni przygotowywać wersji dla systemów MAC OS, tak więc gigant z Redmond zawęził grono odbiorców.