Unity - IT School - IT School
Unity

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Dla kogo?

Dla kogo?

Dla zajmujących się projektowaniem gier, animacji, filmów, prezentacji. Dla amatorów – pasjonatów i dla starych wyjadaczy, którzy o Unity wiedzą już wszystko i ciągle im mało. Dla tych, którym nie trzeba opowiadać o zaletach rozwiązania, jakim jest Unity i dla tych, którzy zapoznają się z nim z ciekawości. Nasze szkolenia dopasujemy do potrzeb i umiejętności kursantów obracających się w produkcji gier od lat oraz do tych, którzy dopiero zaczynają z nim przygodę.

Z czego szkolimy?

Z czego szkolimy?

Kursy z obsługi silnika Unity na poziomie podstawowym i zaawansowanym. Na naszych kursach poruszamy zagadnienia związane z dodawaniem obiektów, grafiką 3D, dodawaniem kamer do obiektu czy Asset Store. Wraz z doświadczonymi trenerami omówisz zależności pomiędzy poszczególnymi platformami i stworzysz zaawansowane mechanizmy GUI.

Co gwarantujemy?

Co gwarantujemy?

Małe, kilkuosobowe grupy, gwarancję realizacji zlecenia nawet przy jednej osobie i kontakt z trenerem po zakończeniu szkolenia. Kursanci mogą zwrócić się do prowadzących z problemami pojawiającymi się przy wdrażaniu usprawnień poznanych na szkoleniu. Uczestnicy nabywają kluczowe umiejętności poprzez rozwiązywanie progresywnie ułożonych zadań, z jakimi nasi trenerzy zderzyli się podczas kilkunastu tysięcy godzin pracy z dotychczasowymi Klientami.

Wybierz interesujące Cię szkolenie