Strona główna / Usługi / microsoft / Excel coaching – osobisty trening Office’a

Na czym to polega

Osobisty trening Office'a to cykliczne spotkania przeprowadzane w siedzibie Klienta, w ustalone dni tygodnia. Po analizie potrzeb doświadczony trener szkoli kursantów z rozwiązań dopasowanych precyzyjnie do ich potrzeb. Cała usługa odbywa się w oparciu o pliki Klienta, co gwarantuje wysoką dokładność we wprowadzaniu nowych poprawek.

Metoda długotrwała, ale w długiej perspektywie dająca nieporównywalne do innych metod wyniki zdobywania wiedzy i przyswajania jej.

Czego się spodziewać?

Czy kiedyś zdarzył Ci się, drogi kliencie, powiedzieć na zamkniętym szkoleniu: kiedy ja to wszystko wdrożę do swoich plików?

Nasza metoda opiera się na trzech czynnikach: zadaniach domowych, bardzo silnym i szybkim sprzężeniu zwrotnym na linii trener – kursant/kursanci oraz rosnącym poziomie zadań i plików treningowych.

Zdobyta wiedza jest przekrojowa i głęboka. Zestawy zadań dostosowane do klienta i kursantów. Każde spotkanie kończy się przygotowaniem zestawienia: zadanie-rozwiązanie dzięki czemu wiedza skrojona na wymiar zostaje na lata.

Grupa docelowa:

- Osoby na stanowiskach gdzie cykliczna, ale nie zamknięta w ramach obróbka danych to chleb powszedni

- Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę w sposób, który zostanie na lata

Korzyści:

- Szeroka głęboka wiedza

- Bardzo wysoki stopień przyswajania

- Rozwiązania zadań na moich – TWOICH – plikach!

- Podręcznik z przykładami na Twoich plikach!