Strona główna / Usługi / microsoft / Software on demand – oprogramowanie na zlecenie

Na czym to polega

Wszędzie tam gdzie zawodzi standaryzacja i kute ramy oprogramowania – wszędzie tam, gdzie praca wykonywana wykracza poza „moduł” jest miejsce tylko na rozwiązania dedykowane.

Najczęściej rozwiązania tego typu dotykają kluczowych dla przedsiębiorstwa bądź działu procesów, często wykonywane są ręcznie, co obciąża cały zespół i zabiera – ile to już lat przygotowanie zestawienia rocznych kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa zajmowało pół grudnia?

Często swojego systemu wymagają procesy wykonywane od lat na podstawie wiedzy pracowników – które nigdy nie zostały zinstytucjonalizowane w postaci procesu technologicznego.

Czego się spodziewać?

Oprogramowanie dedykowane jest tworzone na podstawie wielogodzinnych rozmów i analiz, w rezultacie których projektujemy wyspecjalizowany mechanizm odpowiadający konkretnym poleceniom. Każdemu etapowi prac towarzyszą testy, a wszystkie zlecenia otrzymują swojego opiekuna (product ownera). Software on demand eliminuje problem braku odpowiedniego modułu lub raportu w SAPie.

Software on demand eliminuje problem braku odpowieniego modułu lub raportu.Ile razy od konsultantów SAPa usłyszałeś drogi Kliencie: tak tak – rozumiem, że jest taka potrzeba, ale nie ma w SAPie takiego modułu/raportu?

Korzyści

Dzięki bardzo silnemu połączeniu analityk – użytkownik – programista instrukcja użytkowania tworzy się w prosty i zrozumiały sposób wraz z powstawaniem kolejnych elementów systemu.

Dzięki temu, że to my: IT School i Ty – drogi kliencie jesteśmy twórcami rozwiązania, mamy nad nim pełną kontrolę – zarówno w znacznie jego rozwoju – ewolucji jak i aktualizacji i kolejnych wersji – rewolucji.