Web dev - IT School - IT School
Strona główna / Web dev

4 lata

Certyfikacji Microsoftu

10 tys.

Przeszkolonych osób

4.9/5.0

Średnia naszych szkoleń

+48 530 272 694

Skontaktuj się z nami!

I NA CO MI TO CAŁE
PROGRAMOWANIE?

Jak zastosować technologie webowe w swoim biznesie?

Jeśli jesteś osobą która:


- chce zmienić pracę na lepiej płatną,
- chce zyskać podwyżkę w aktualnej pracy,
- udoskonalić swoje umiejętności,
- rozszerzyć swoje umiejętności,
- jest zainteresowana nowymi technologiami...

...to nasze szkolenia są dla Ciebie. Jeśli odpowiedziałeś twierdząco na choć jeden z tych myślników to warto żebyś czytał dalej. Oferujemy szkolenia z technologii webowych dla przedsiębiorców, pracowników działów IT oraz pasjonatów programowania dla których nasze kursy są kopalnią dodatkowej wiedzy.

Jak to szkolenie mogłoby wpłynąć na moją pracę?

Na szkoleniu z HTML i CSS poznasz podstawy tworzenia stron internetowych. Da Ci to solidne fundamenty do tego żeby zacząć tworzyć strony internetowe lub administrować istniejącymi. Dzięki temu szkoleniu możesz zająć się obsługą lub udoskonaleniem strony w firmie w której pracujesz, tworzyć samodzielnie serwisy by zarabiać pieniądze jako freelancer czy oszczędzać je, tworząc portale dla własnych pasji czy pomysłów na biznes.

Wersją rozszerzoną szkolenia HTML i CSS jest dodatkowy dzień na wprowadzenie do technologii Java Script i PHP. To szkolenie wprowadza nas w wiedzę, która pozwoli na „tchnięcie życia” w naszą stronę internetową. Element kursu z Java Script pozwoli zrozumieć w jaki sposób uatrakcyjnić naszą stronę ruchomymi elementami, jak sprawić by stała się bardziej interaktywna i przyjazna użytkownikowi. Elementy kursu PHP pozwolą na „ożywienie” formularzy na naszej stronie. Należy pamiętać że PHP i JS są pełnoprawnymi językami programowania i po tym rozszerzonym kursie zyskasz fundamentalną wiedzę na temat czystego programowania która pozwoli Ci odkrywać inne języki na własną rękę.

Niejako kolejnym stopniem wtajemniczenia jest szkolenie z PHP. Kurs ten pozwoli na zyskanie fundamentalnej wiedzy w zakresie programowania w tym języku. Po takim kursie będziesz w stanie stworzyć system logowania, tworzyć własne formularze wysyłające maile czy programy które będą informować użytkownika o określonych treściach na żądanie. Fakt, że wplatamy w ten kurs również podstawy SQL pozwoli nam na sprawną komunikację z bazami danych i tworzenie jeszcze ciekawszych rozwiązań.

Po co mi wiedza z zakresu programowania?

Wiedza z tego zakresu pozwoli Ci na szersze pole działania. Dzięki komunikacji z serwerem za pośrednictwem PHP będziesz mógł zbudować aplikację lub program która pozwoli Ci na rozwiązywanie problemów – zarówno swoich jak i użytkowników. Jeśli dostęp do wiedzy która Tobie jako przedsiębiorcy pozwoli na rozwiązywanie problemów innych ludzi jest niewystarczająca, to wejdź na dowolny portal związany z pracą i porównaj zarobki programistów.

Jeśli masz już podstawową wiedzę na temat programowania i niestraszne są Ci pętle, tablice czy funkcje to zapraszamy na kurs z PHP zaawansowanego, gdzie skupimy się głównie na programowaniu obiektowym.

Nie da się "pójść na skróty" z tym programowaniem?

Szkolenie z WordPress jest dla Ciebie. WordPress jest potężnym narzędziem pozwalającym na szybkie utworzenie serwisu internetowego bez rozbudowanej wiedzy programistycznej. Polega bardziej na obsłudze niż pisaniu, choć pewne elementy HTML i CSS są wplatane w to szkolenie. Dzięki szerokiej gamie rozwiązań opartych na rozszerzaniu naszego portalu przez wtyczki i motywy jesteśmy w stanie niejako „z klocków” zbudować podstawową stronę internetową.

Kurs wordpress Poznań

WordPress

Nie będzie lepszej okazji by poznać najpopularniejszy system tworzenia stron Internetowych na świecie.

Szkolenie z tworzenia stron na WordPress

Szkolenie z obsługi stron na WordPress

HTML CSS PHP JS

Poznaj podstawowe technologie webowe. Ta wiedza pozwoli Ci budować zaawansowane serwisy webowe.

Szkolenie z HTML i CSS

Szkolenie z HTML i CSS z wprowadzeniem do JS i PHP

PHP

Naucz się programować w języku PHP zarówno na poziomie podstawowym jak i zaawansowanym. Zacznij już teraz!

Szkolenie z PHP poziom podstawowy

Szkolenie z PHP poziom zaawansowany

KTO BĘDZIE MNIE
SZKOLIŁ?

Kto zajmuje się Web Developmentem?

Marcin Smoczyński

Prowadzi szkolenia ze wszystkich dostępnych w firmie technologii webowych. Jego autorskim szkoleniem jest WordPress.

Doświadczenie: LinkedIn

Mateusz Boryga

Prowadzi szkolenia ze wszystkich dostępnych w firmie technologii webowych. Specjalizuje się w zakresie autorskich metod Excela.

Doświadczenie: LinkedIn

Piotr Siekierski

Prowadzi szkolenia ze wszystkich dostępnych w firmie technologii webowych. Specjalista w zakresie baz danych.

Doświadczenie: LinkedIn

Tomasz Gryzio

Prowadzi szkolenia ze wszystkich dostępnych w firmie technologii webowych. Papież IT Schoola.

Doświadczenie: LinkedIn

JAK WYGLĄDA TAKIE
SZKOLENIE?

Czyli czego możesz się spodziewać.

Szkolenia prowadzone są w wygodnych salach w dobrze skomunikowanej części Poznania. Na przerwach można spokojnie wypić kawę i poznać ciekawe osoby zajmujące się podobnymi problemami co my. W przyjaznej atmosferze i komfortowych warunkach nabędziesz kluczowe umiejętności przy rozwiązywaniu kolejnych, progresywnie ułożonych zadań z jakimi my jako trenerzy mierzyliśmy się zarówno w trakcie naszej pracy zawodowej jak i kilkunastu tysiącach godzin pracy z dotychczasowymi klientami.

Każdy z naszych trenerów ma udostępniony link do portalu LinkedIn gdzie prezentuje swoje doświadczenie zawodowe w danej dziedzinie, zaś niżej znajdziesz linki do referencji które uzyskał IT School wraz ze spisem firm które przeszkoliliśmy. Przygotuj się na długą lekturę. 🙂

A JAKIE MACIE
REFERENCJE?

Czyli kto się u nas szkoli.

JAK SIĘ Z WAMI
SKONTAKTOWAĆ?

Organizacja szkoleń

Milena Joachimowicz

Telefon kontaktowy: 530 272 694

e-mail: info@itschool.pl

Nasz adres: Ul. Piątkowska 163, 60-650 Poznań