Kurs PHP

Strona główna

/

Szkolenia

/ Web Development
Dla kogo kurs PHP?

Dla kogo kurs PHP?

Szkolenia z zakresu web development w tym kurs z PHP i kurs HTML oraz HTML 5 są skierowane do osób pragnących pozyskać lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu tworzenia i administracji stronami internetowymi, zainteresowanych nowymi technologiami i śledzącymi bieżące trendy. Oferujemy szkolenia odpowiednie pracowników działów IT, przedsiębiorców ale też pasjonatów web development, dla których kurs z PHP jest formą rozwijania prywatnych zainteresowań.

Z czego szkolimy?

Z czego szkolimy?

W naszej ofercie znajdują się kursy z PHP oraz HTML na dwóch poziomach – podstawowym oraz zaawansowanym. Poziom podstawowy kierowany jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem, natomiast kursy zaawansowane przeznaczone są dla tych, którzy posiadają już doświadczenie w zakresie web development, w tym zawodowych programistów. Nasi Opiekunowie Klienta pomagają w doborze opcji najbardziej odpowiadającej potrzebom kursantów. Zarówno kurs PHP jak i kurs HTML prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem.

Co gwarantujemy?

Co gwarantujemy?

Małe, kilkuosobowe grupy, gwarancję realizacji zlecenia nawet przy jednej osobie i kontakt z trenerem po zakończeniu szkolenia. Kursanci mogą zwrócić się do prowadzących z problemami pojawiającymi się przy wdrażaniu usprawnień poznanych na szkoleniu. Uczestnicy nabywają kluczowe umiejętności poprzez rozwiązywanie progresywnie ułożonych zadań, z jakimi nasi trenerzy zderzyli się podczas kilkunastu tysięcy godzin pracy z dotychczasowymi Klientami.

Wybierz interesujące Cię szkolenie