<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z podstaw programowania arkusza kalkulacyjnego.</span>
        Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący, a umiejętności zdobyte podczas kursu zostały wykorzystane w pracy zawodowej.
<span class='tytulTooltip'>7 szkoleń zamkniętych z obsługi programu Microsoft Excel.</span> Zrealizowane przez IT School szkolenia spełniły nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Zostały dopasowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań poszczególnych uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z „Microsoft Excel - zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego” oraz „Microsoft Excel - podstawowa obsługa arkusza kalkulacyjnego”.</span> Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem. Cenimy sobie możliwość kontaktu poszkoleniowego z trenerem, który pomaga w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z MS Project Professional 2010</span>Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia MS Excel oraz MS Access</span> Zawartość merytoryczna oraz sposób przeprowadzenia obu szkoleń zostały wysoko ocenione przez uczestników.
Polecamy współpracę w zakresie szkoleń z firmą IT School.
<span class='tytulTooltip'>Cykl szkoleń dot. Microsoft Office Excel</span> Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania .

Excelkurs

Szkolenia Excel

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Dla kogo szkolenia Excel?

Dla kogo szkolenia Excel?

Szkolenia z Excela przydają się osobom na każdym stanowisku, w niezliczonej ilości branży. Z oferty naszych kursów korzystają zarówno pracownicy działów finansowych, jak i marketingu, sprzedaży czy księgowości – każda z tych grup zyskuje, dzięki skróceniu czasu poświęcanego na skomplikowane obliczenia. Microsoft Excel pozwala wykonać tę dotychczas pracochłonną czynność w kilka sekund i praktycznie bez wysiłku. Kurs Excela przyda się również tym osobom, które dzięki funkcjom i formułom wykorzystywanym przez ten program, chciałyby usprawnić swoją codzienną pracę np. nad domowym budżetem. Nasze szkolenia to nie tylko teoretyczna wiedza. Uczymy w szczególności tego, jak omawiane formuły i funkcje zastosować w praktyce. Klienci cenią w nas przede wszystkim wiedzę płynącą z lat doświadczenia i umiejętność przystępnego omawiania nawet najtrudniejszych tematów. Wiele osób, które uczestniczyły w naszym szkoleniu, poleca swoim znajomym ten sam kurs. Excel to nasza pasja i jesteśmy przekonaniu, że prowadzone przez nas zajęcia dają temu wyraz. Zdalne szkolenie z Excela jest również dostępne zdalnie.

z czego szkolimy?

Z czego szkolimy?

Poziom szkolenia dopasowujemy do indywidualnych potrzeb klienta. W naszej ofercie znajdują się kursy Excela zarówno na poziomie podstawowym, jak i zawansowanym czy nawet eksperckim. Wszystkie prowadzone są przez wykwalifikowanych trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Na szkoleniach omawiamy tę wersję programu, którą kursanci wykorzystują w swojej codziennej pracy – Excela 2003, 2007, 2010 lub 2013. Nasi opiekunowie klienta poprzez rozmowę i wstępny test sprawdzający umiejętności, pomagają dopasować odpowiednie szkolenie do aktualnego stanu wiedzy przyszłych kursantów. Excel jest tematem, w którym specjalizujemy się już od ponad 8 lat. Przez ten czas udało nam się wypracować formułę zajęć warsztatowych, które dają doskonałe rezultaty zarówno przy większych grupach, jak i na kursach indywidualnych.

co gwarantujemy?

Co gwarantujemy podczas szkolenia?

Zapewniamy pracę w niewielkich, kilkuosobowych grupach. Szkolenia oznaczone w kalendarzu jako Termin Gwarantowany organizujemy już od pierwszego uczestnika! Możliwość przeprowadzenia szkolenia zdalnego. Taka ilość kursantów pozwala na doskonały przepływ wiedzy i daje możliwość indywidualnej rozmowy na temat najczęstszych problemów w pracy z programem Excel. Zadania na kursie ułożone są w taki sposób, aby osoby w nim uczestniczące tajniki arkusza poznawały stopniowo, bez konieczności rzucania się na głęboką wodę. Takie podejście gwarantuje maksymalnie przyswojenie i utrwalenie wiedzy zdobytej podczas kursu. Nasi trenerzy posiadają nie tylko ogromne doświadczenie w pracy z Excelem, ale również kwalifikacje, dzięki którym w prosty i przystępny sposób przekazują posiadaną przez siebie wiedzę. Kursy Excela to prosta droga do poprawienia swojej codziennej wydajności w pracy i skupienia się na tych zadaniach, w których nie mogą wyręczyć nas nowoczesne programy.

Język szkolenia:


Pokaż wszystkie szkolenia w każdym języku Pokaż wszystkie szkolenia anglojęzyczne

Wybierz interesujące Cię szkolenie

Wszystkie

Wybierz poziom szkolenia:


PodstawoweZaawansowaneEksperckie

Wybierz sposób realizacji:


Zdalne Stacjonarne

Znajdź szkolenie:


Microsoft Excel - Poziom ekspercki - Optymalna praca z arkuszem

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze znających Excela, chcących doprowadzić wszystkie narzędzia do perfekcji lub zautomatyzować część pracy wykonywanej ręcznie, oraz tych, którzy tworzą rozwiązania dla przyszłych użytkowników.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 895 zł
więcej

Microsoft Excel - Poziom podstawowy - Efektywna praca z arkuszem

Kurs Excel zawiera zestaw niezbędnych umiejętności do sprawnego poruszania się w MS Office i jest kierowany do osób praktycznie na każdym stanowisku w każdej dziedzinie, które zaczynają swoją przygodę z Excelem, lub też ich kontakt z komputerem jest sporadyczny.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 545 zł
więcej

Microsoft Excel - Poziom zaawansowany - Wydajna praca z arkuszem

Zaawansowane szkolenie z Excela zawiera uniwersalny zestaw funkcjonalności, których każdy potrzebuje w pracy biurowej. Wśród odbiorców znalazły się osoby niemal na każdym stanowisku: specjaliści, analitycy, asystenci, kierownicy, dyrektorzy, menedżerowie projektu, księgowi i wielu innych. Szkoliliśmy nawet księdza.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 745 zł
więcej

Microsoft Excel VBA - Poziom ekspercki - Programowanie arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze poruszających się w programowaniu proceduralnym VBA, które analizują duże ilości danych wyciąganych z wielu, zewnętrznych baz danych; dla programistów chcących optymalizować swój kod.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena do negocjacji
więcej

Microsoft Excel VBA - Poziom podstawowy - Programowanie arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie Excel VBA dedykowane jest dla osób dobrze znających Excela, chcących zautomatyzować część swojej pracy poprzez nagranie, lub napisanie prostego makra, oraz dla tych, którzy pracują na makrach już stworzonych przez kogoś i chcą się dowiedzieć o co w nich chodzi.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 995 zł
więcej

Microsoft Excel VBA - Poziom zaawansowany - Programowanie arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze znających Excela, znających podstawy programowania i dobrze poruszających się w nagrywaniu makr; dla osób, które tworzą makra lub zaawansowane funkcje dla innych użytkowników.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 1145 zł
więcej

Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint - Wizualizacja i prezentacja danych

Szkolenie dedykowane dla osób znających Microsoft Excel w stopniu umożliwiającym tworzenie podstawowych tabel przestawnych oraz znających interfejs Microsoft PowerPoint.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1390 zł
więcej

Power BI - analiza i wizualizacja danych

Szkolenie dedykowane dla osób, które znają podstawy Power Query, Power Pivot, Power View oraz Power Map w Microsoft Excel jak i dla tych, którzy jeszcze nigdy nie spotkali się z narzędziami z dziedziny Business Intelligence w Microsoft Excel. Power BI znajduje zastosowanie w codziennej pracy analityków i osób, które przygotowują raporty do analiz.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1550 zł
więcej

Power Pivot - Poziom zaawansowany - Modelowanie, analiza i raportowanie danych w Microsoft Excel BI - Power Pivot

Szkolenie dedykowane jest dla osób zajmujących się importem, przetwarzaniem, analizą i raportowaniem danych w Microsoft Excel oraz dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami firmy Microsoft w dziedzinie Buisness Intelligence.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1490 zł
więcej

Power Pivot, Power Query, Power Map - Poziom podstawowy - Modelowanie i analiza danych w Microsoft Excel BI

Szkolenie dedykowane jest dla osób zajmujących się importem, przetwarzaniem oraz analizą danych oraz dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami firmy Microsoft w dziedzinie Buisness Intelligence.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1390 zł
więcej

Power Query - Poziom zaawansowany - Automatycznie pobieranie i przetwarzanie danych w Microsoft Excel BI - Power Query

Szkolenie dedykowane jest dla osób zajmujących się importem, przetwarzaniem oraz analizą danych.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1390 zł
więcej

Zdalne/Online - Microsoft Excel - Poziom ekspercki - Optymalna praca z arkuszem

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze znających Excela, chcących doprowadzić wszystkie narzędzia do perfekcji lub zautomatyzować część pracy wykonywanej ręcznie, oraz tych, którzy tworzą rozwiązania dla przyszłych użytkowników.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 895 zł
więcej

Zdalne/Online - Microsoft Excel - Poziom podstawowy - Efektywna praca z arkuszem

Kurs Excel zawiera zestaw niezbędnych umiejętności do sprawnego poruszania się w MS Office i jest kierowany do osób praktycznie na każdym stanowisku w każdej dziedzinie, które zaczynają swoją przygodę z Excelem, lub też ich kontakt z komputerem jest sporadyczny.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 545 zł
więcej

Zdalne/Online - Microsoft Excel - Poziom zaawansowany - Wydajna praca z arkuszem

Zaawansowane szkolenie z Excela zawiera uniwersalny zestaw funkcjonalności, których każdy potrzebuje w pracy biurowej. Wśród odbiorców znalazły się osoby niemal na każdym stanowisku: specjaliści, analitycy, asystenci, kierownicy, dyrektorzy, menedżerowie projektu, księgowi i wielu innych. Szkoliliśmy nawet księdza.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 745 zł
więcej

Zdalne/Online - Microsoft Excel VBA - Poziom ekspercki - Programowanie arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze poruszających się w programowaniu proceduralnym VBA, które analizują duże ilości danych wyciąganych z wielu, zewnętrznych baz danych; dla programistów chcących optymalizować swój kod.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 1395 zł
więcej

Zdalne/Online - Microsoft Excel VBA - Poziom podstawowy - Programowanie arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie Excel VBA dedykowane jest dla osób dobrze znających Excela, chcących zautomatyzować część swojej pracy poprzez nagranie, lub napisanie prostego makra, oraz dla tych, którzy pracują na makrach już stworzonych przez kogoś i chcą się dowiedzieć o co w nich chodzi.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 995 zł
więcej

Zdalne/Online - Microsoft Excel VBA - Poziom zaawansowany - Programowanie arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze znających Excela, znających podstawy programowania i dobrze poruszających się w nagrywaniu makr; dla osób, które tworzą makra lub zaawansowane funkcje dla innych użytkowników.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 1145 zł
więcej

Zdalne/Online - Microsoft Excel, Microsoft PowerPoint - Wizualizacja i prezentacja danych

Szkolenie dedykowane dla osób znających Microsoft Excel w stopniu umożliwiającym tworzenie podstawowych tabel przestawnych oraz znających interfejs Microsoft PowerPoint.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1390 zł
więcej

Zdalne/Online - Power BI - analiza i wizualizacja danych

Szkolenie dedykowane dla osób, które znają podstawy Power Query, Power Pivot, Power View oraz Power Map w Microsoft Excel jak i dla tych, którzy jeszcze nigdy nie spotkali się z narzędziami z dziedziny Business Intelligence w Microsoft Excel. Power BI znajduje zastosowanie w codziennej pracy analityków i osób, które przygotowują raporty do analiz.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1550 zł
więcej

Zdalne/Online - Power Pivot - Poziom zaawansowany - Modelowanie, analiza i raportowanie danych w Microsoft Excel BI - Power Pivot

Szkolenie dedykowane jest dla osób zajmujących się importem, przetwarzaniem, analizą i raportowaniem danych w Microsoft Excel oraz dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami firmy Microsoft w dziedzinie Buisness Intelligence.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1490 zł
więcej

Zdalne/Online - Power Pivot, Power Query, Power Map - Poziom podstawowy - Modelowanie i analiza danych w Microsoft Excel BI

Szkolenie dedykowane jest dla osób zajmujących się importem, przetwarzaniem oraz analizą danych oraz dla wszystkich zainteresowanych najnowszymi rozwiązaniami firmy Microsoft w dziedzinie Buisness Intelligence.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1390 zł
więcej

Zdalne/Online - Power Query - Poziom zaawansowany - Automatycznie pobieranie i przetwarzanie danych w Microsoft Excel BI - Power Query

Szkolenie dedykowane jest dla osób zajmujących się importem, przetwarzaniem oraz analizą danych.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1390 zł
więcej