Kurs Photoshop, Illustrator

Projektowanie/Grafika

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Kurs Photoshop, Illustrator, Gimp

Dla kogo?

Dla kogo?

Dla zajmujących się grafiką zawodowo i hobbystycznie. Dla pasjonatów obróbki zdjęć, tworzenia szablonów, amatorów designu i grafiki wektorowej, który chcą rozwijać umiejętności na kursie Photoshopa GIMPa lub Illustratora. Nasze szkolenia dopasujemy do potrzeb i umiejętności kursantów obracających się w świecie grafiki od lat oraz do tych, którzy dopiero zaczynają z nim przygodę bądź pierwszy raz zobaczą Photoshopa w IT School w Poznaniu.

Z czego szkolimy?

Z czego szkolimy?

Kursy obsługi Photoshopa, Illustratora i GIMPa na różnych poziomach zaawansowania. Najpierw ustalimy Twoje potrzeby, a potem dopasujemy do nich kurs. Dla tych, którzy dokładnie wiedzą, które zagadnienia przydadzą im się w codziennej pracy (np. fotografa), przygotowaliśmy kurs skupiający się na obróbce zdjęć. Szkolenia trwają od 1 do 3 dni i mają formę praktycznych warsztatów. Szczególnie polecamy kurs z obsługi Adobe Photoshop.

Co gwarantujemy?

Co gwarantujemy?

Małe, kilkuosobowe grupy, gwarancję realizacji zlecenia nawet przy jednej osobie i kontakt z trenerem po zakończeniu szkolenia. Kursanci mogą zwrócić się do prowadzących z problemami pojawiającymi się przy wdrażaniu usprawnień poznanych na szkoleniu. Uczestnicy nabywają kluczowe umiejętności poprzez rozwiązywanie progresywnie ułożonych zadań. Nasi trenerzy to absolwenci szkół artystycznych posiadający umiejętności nie tylko w zakresie obsługi programów graficznych, ale przede wszystkim posiadający gruntowną wiedzę artystyczną.

Wybierz interesujące Cię szkolenie