Kamil Kozieł
Założyciel. Współwłaściciel. Od 2004 roku w branży IT. Założyciel IT School i prezART oraz partner w ORA-600. Trener, menedżer i mówca. Ortodoksyjny zwolennik kreatywności w sztuce prezentacji, w której od dłuższego czasu stara się znaleźć elementy wspólne z aktorstwem, pisarstwem, stand-upem, designem i z kilkoma innymi dziedzinami artystycznymi. Wykładał na studiach podyplomowych prowadzonych przez SGH w Warszawie, WSB i UE w Poznaniu. Pracował dla ponad 700 Klientów, których, jak twierdzi, kocha nad życie. Sporo zawdzięcza takim firmom jak: Unilever, Carlsberg i Eurocash. Regularnie występuje na branżowych konferencjach. Wychodzi z założenia, że najlepsze decyzje płyną z doświadczenia. Doświadczenie natomiast płynie ze złych decyzji.
Prywatnie wielki fan wszystkiego co związane z Hiszpanią.
Tomasz Gryzio
Dyrektor zarządzający. Współwłaściciel. Trener i konsultant od 2007 roku. Z arkuszem kalkulacyjnym zetknął się po raz pierwszy mając 7 lat, natomiast w wieku 9 lat napisał swój pierwszy kod.
W IT School przeprowadził ponad 300 specjalistycznych szkoleń z zakresu VBA w Microsoft Office oraz tworzenia stron internetowych. Projektował rozwiązania automatyzujące pracę między innymi działów: sprzedaży, marketingu, księgowości, kadr i analiz. Uczestniczył w projektowaniu i wdrażaniu ponad 50 serwisów internetowych.
Pracował z: Bank Zachodni WBK, Carlsberg ASC, Caterpillar Poland, Enea, Grupa Eurocash, FlexLink Engineering, R.Twining & Company, Samsung Electronics Poland Manufacturing, Sądem Okręgowym w Katowicach, Top Farms, Unilever Polska, Volkswagen Poznań.
Milena Joachimowicz
Specjalista ds. organizacji szkoleń.
Absolwentka UWM w Olsztynie i studentka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Szybko zorientowała się, że branża szkoleń IT nie jest dla wszystkich, ale zdecydowanie jest dla niej. Jej entuzjazm motywuje trenerów po wielogodzinnych szkoleniach, konsekwencja i zorganizowanie pomagają w pracy z Klientami, a zaangażowanie w realizację celów napędza do ciągłej nauki. Doświadczenie zdobywa pomagając scalić potrzeby szkoleniowe z zasobami takim firmom jak Eurocash, Volkswagen czy ITM.
Prywatnie miłośniczka tańca ludowego i zdrowego stylu życia.
Luiza Nowak
Absolwentka kierunków Reklama i Promocja oraz Zarządzanie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Współzałożycielka PrezART. Plany zawodowe początkowo wiązała z Public Relations, z którego beż żalu zrezygnowała, aby w pełni poświęcić się marketingowi. Doświadczenie zdobywała współpracując z Rzeczpospolitą, Gazetą Wyborczą, Pulsem Biznesu czy Głosem Wielkopolskim, a także Radiem ESKA Poznań i Radiem Złote Przeboje. Współpracę z IT School rozpoczęła w lipcu 2014, jednak jak sama przyznaje, sercem była tam od zawsze.
Prywatnie pasjonatka podróży stopniowo skreślająca kolejne pozycje z listy MUST SEE.
Kamil Stawiarski
Magik baz danych, mistrz wydajności, blogger. Na tę chwilę najmłodszy Oracle Certified Master w Polsce i jeden z najmłodszych na świecie. Wykładowca Podyplomowego Studium IT w biznesie - eksploracja, analiza i wizualizacja danych na Uniwersytecie Śląskim. Prowadził autoryzowane szkolenia dla Oracle University oraz Combidata Poland z zakresu technologii Oracle obejmujących administrację, SQL, PL/SQL, Real Application Cluster.
Wspólnie z Oracle Polska prowadził konsultacje eksperckie z zakresu programowania w językach SQL, PL/SQL, optymalizacji wydajności baz danych Oracle 9i/10g/11g, projektowania polityki backup'u oraz odtwarzania, instalacji oraz konfiguracji środowisk Real Application Cluster oraz migracji między wersjami 9i-10g, 9i-11g, 8i-10g dla partnerów Oracle m.in. ABG, Asseco, Asseco BS, Sygnity, Empik, BSB, Atrem, Comarch, Kamsoft oraz Softnet. Prowadził wykład na prestiżowej konferencji PLOUG z zakresu Oracle 11g nowe cechy w strojeniu wydajności i tworzeniu aplikacji dla bazy. Zajmował się utrzymaniem aplikacji do licytacji złotych kart oraz serduszek w trakcie Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Prywatnie wielki fan Terry’ego Pratchetta.
Piotr Siekierski
Trener i konsultant. Ekspert z dziedziny administracji, strojenia i programowania baz danych Oracle i PostgreSQL. Prelegent na konferencji Kariera Programisty, na której opowiadał o faktach i mitach strojenia SQL.
Doświadczenie trenerskie zdobywał szkoląc takich Klientów jak: Arrow ECS, Biatel Bit, Biztech Konsulting, Czerwona Torebka, Dalkia Poznań, ENEA, Eurocash, GlaxoSmithKline, Havi Logistics, HFC Systems, IKB Leasing Polska, INEA, Itelligence, Kimball Electronics Poland, Mecalux, Port Lotniczy Poznań-Ławica, Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie, Przewozy Regionalne, Roche Polska, Sii, SmallGIS, Syntea, Unilever Polska, Urząd m.st. Warszawy, Urząd Miasta Łodzi.
Złotousty obieżyświat.
Piotr Jaroszuk
Trener i konsultant. Związał swoją drogę z IT School szkoląc i wspomagając procesy organizacji. Prowadzi szkolenia z obsługi Microsoft Office oraz programowania pakietu, również w języku angielskim. Gdy nie szkoli – poświęca się automatyzacji procesów na zlecenia klientów wewnętrznych i zewnętrznych.
Doświadczenie zawodowe zdobywał współpracując m.in.: Apator, Egger, Eurocash, EWE Energia, Foodworks, Fordata, Franklin Templeton Investments, Izba Administracji Skarbowej, Kimball Electronics, Kramp, Lisner, Nivea, OLX Group, Sherwin-Williams Poland, STS Logistic, Transkap International, Vetter, Volkswagen Group Polska, Żabka Polska.
W wolnym czasie ogromny fan kuchni dalekowschodniej, głównie koreańskiej i naszego, polskiego Wiedźmina.
Marcin Smoczyński
Autor i wykonawca szkoleń z web developmentu. Siedzący (przed komputerem) dowód na to, że można połączyć pracę ze swoją pasją. Zaprojektował rozwiązania na platformę WordPress do automatyzacji importu danych (Site Import, Best Import) z których skorzystało już ponad 40 000 użytkowników. Wykonał i wdrożył ponad 20 serwisów webowych opartych na technologii WordPress. CEO w Zefir Studio, project manager w Grey Skies i oczywiście członek poznańskiego gamedevu. W wolnych chwilach autostopowicz przywożący z podróży opowieści o miłych piratach.
Radosław Sobczak
Trener, konsultant i projektant CADa.
Związał swoją drogę z IT School chcąc przekazywać wiedzę i rozwijać umiejętności projektowania słuchaczy przy użyciu AutoCada i Illustratora.
Prowadzi szkolenia z projektowania w AutoCadzie oraz Illustratorze oraz obsługi i programowania Microsoft Office - również w języku angielskim.
Wiedzę zdobywał na Uniwersytecie Ekonomicznym, przekuł ją w praktykę pracując w Polsce i Wielkiej Brytanii jako projektant CADa w firmach realizujących projekty w londyńskim City – jest szczególnie dumny z współudziału w projektowaniu wykończenia wnętrz Ambasady Iranu w stolicy Zjednoczonego Królestwa.
Doświadczenie zawodowe jako trener i konsultant zdobywa współpracując m.in. z Eurocash, Foodworks, Grupą Volkswagen i innymi.
Wolny czas przeznacza na wspinaczkę wysokogórską - po Kala Pattar, kolejne szczyty w Himalajach czekają na zdobycie.
Anna Malinowska
W IT School ma przyjemność szkolić z programów Adobe Photoshop oraz Illustrator.
Grafika komputerowy oraz ilustrator. Absolwentka Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza oraz Włoskiej Akademii Cappiello we Florencji, gdzie zgłębiała tajniki grafiki na kierunku komunikacji wizualnej. We Włoszech zdobywała doświadczenie zawodowe pracując dla klientów z różnorodnych branż, takich jak packaging, wydawnictwa, agencje reklamowe, moda czy agencje turystyczne. Napoje Galvanina, restauracje franczyzowe Mammalena oraz agencje graficzne Casali&Associati, NFC czy GoIT to niektóre z firm, dla których miała przyjemność pracować. Taka różnorodność pozwoliła jej na udoskonalenie warsztatu w graficznego w wielu dziedzinach od identyfikacji wizualnej, przez katalogi książki aż po layouty do stron internetowych czy ilustracje do aplikacji. Aktualnie współpracuje zarówno z firmami polskimi jak i włoskimi.
Podczas szkoleń najwięcej satysfakcji daje jej możliwość pokazywania narzędzi programowych niezbędnych w odkrywaniu i rozwoju własnej kreatywności. Prywatnie sama rozwija kreatywność nie tylko za pomocą komputera ale także dzięki tradycyjnym kartce i pędzlowi oraz podróżom i książkom.
Paweł Homenko
Pierwszy program napisał w wieku 6 lat i od tego czasu niezmiennie związany jest z technologiami tworzenia projektów komputerowych. Obecnie developer i trener Unity z wieloletnim doświadczeniem. W czasie pracy z Unity stworzył szereg różnorodnych projektów, rozpoczynając od gier 3D, których łączna liczba ściągnięć osiągnęła ponad 700 tysięcy, poprzez aplikacje gamifikujące czy projekty marketingowe, kończąc na projektach dla branży kosmicznej. Po godzinach twórca gier indie (indago.homenko.pl). Jest również uczestnikiem, prelegentem i wystawcą wielu konferencji związanych z technologią Unity oraz grami komputerowymi m.in. Zjazd Twórców Gier (tematyka Unity), Winter Gaming Gdańsk (tematyka Unity), Unite.
Adam Jagielski
Trener i konsultant od 2006 roku. Ekspert w dziedzinie programowania, strojenia i administracji baz danych Oracle. Jak twierdzi, nie pogardzi również PostgreSQL. Pierwsze szlify w technologii Oracle zdobywał tworząc aplikacje w Oracle Forms 6i.
Swoje doświadczenie zawdzięcza uczestnictwu w projektach dla takich klientów jak: Główny Urząd Geodezji i Kartografii, Centrum Informatyki Grupy PZU, Johnsson&Johnsson, G4S Cash Services, Ministerstwo Finansów, Altkom Akademia, Combidata Poland, CTS Customized Training Solutions, Arrow ECS Services, Urząd Komisji Nadzoru Finansowego, Vattenfall Business Services Poland, CANAL+ Cyfrowy, SmallGis, Mecalux, Partners in Progress.
Jeden z twórców i administrator aplikacji do licytacji złotych kart i serduszek podczas Finałów Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy.
Prywatnie wielbiciel wszystkiego co fantastyczne.
Błażej Goraj
Project Management Expert z międzynarodowym doświadczeniem biznesowym, który pomaga zwinnie osiągać rezultaty. Od ponad 10 lat prowadzi praktyczne warsztaty z obszaru zarządzania projektami, programami oraz portfelami. Specjalizuje się we wdrażaniu zarządzania zwinnego (Agile/Scrum), motywacji zespołów projektowych oraz budowania biur zarządzania projektami (PMO).
Posiada ponad 15 lat doświadczenia w międzynarodowych korporacjach takich jak: Hewlett-Packard, Mondelez International, Electronic Data Systems, gdzie tworzył i zarządzał zespołami kierowników programów i projektów obejmujących region Europy Centralnej i Wschodniej. Był odpowiedzialny między innymi za portfel projektów outsourcingowych, który obejmował kontrakty o wartości powyżej $100.000.000.
Certyfikowany trener zarządzania projektami z ramienia stowarzyszenia IPMA, posiada certyfikaty zawodowe z zarządzania projektami: PMP oraz IPMA-B. Biegle włada językiem angielskim i świadczy konsulting i szkolenia w tym języku. Asesor w międzynarodowym konkursie na najdoskonalej zarządzany projekt, odwiedził wiele krajów oceniając projekty w tym: Iran, Katar, Chiny.