Lista Klientów

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Branża

Przemysł i produkcja

samica
sapator
sbasf
sbecker
sbsc
sosipolandfoodworks
sautovision
scaterpillar
selektrobudowa
sexide
sflexlink
slotos
spgnig
sviacon
simperialtobacco
skimbal
smahle
sman
smecalux
splastique
sorlen
ssanmsung
ssw
sstomil poznań
sstrabag
stoyota
seurofoam
domo

Solvay DOMO ENGINEERING Sp. z o.o.

LIST REFERENCYJNY
Chciałbym podziękować firmie IT School S.C. oraz trenerowi Piotrowi Jaroszuk za współpracę w zakresie prowadzenia szkoleń "Microsoft Office 365 – usługi w chmurze i współpraca" oraz "Microsoft Teams – wykorzystanie w pracy zespołowej i komunikacja " dla naszej załogi, jak również poszkoleniowe wsparcie na miejscu we wdrożeniu narzędzi wymienionych powyżej.

Szkolenia odbyły się w styczniu i lutym 2020 r. It School przeprowadziło kursy dla 130 osób, zgodnie z naszymi wymaganiami. Trener przedstawił zagadnienia w zrozumiały i przystępny sposób, podczas szkoleń stosując indywidualne podejście do każdego z kursantów. Mogę polecić IT School S.C. jako firmę szkoleniową w zakresie kursów z oprogramowania firmy Microsoft.

LETTER OF REFERENCE
To whom it may concern,
I would like to thank IT School S. C. and trainer Piotr Jaroszuk for cooperation in range of conducting „Microsoft Office 365 – cloud services and collaboration” as well as „Microsoft Teams – use in teamwork and communication” courses for our crew as well as after training on-site support in introducing tools mentioned above.

Trainings took place in January and February 2020. It School prepaired the course for 130 students considering our requirements. Trainer presented the topics in comprehensible and pleasant way, introducing individual approach to each student during the course. I can recommend IT School S.C. as a training company in scope of Microsoft software courses.

selektrobudowa

Elektrobudowa S.A.

W przedsięwzięciu trwającym 6 miesięcy wzięło udział 165 osób pełniących kluczowe funkcje w spółce Elektrobudowa SA. Szkolenia odbyły się w Katowicach, Warszawie, Płocku i Gdańsku a cały cykl szkoleń wyniósł 60 dni. Szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania a zdobyta wiedza oraz umiejętności zostaną wykorzystane w pracy zawodowej.

sexide

Exide Technologies S.A.

Szkoła Informatyki IT School s.c. przeprowadziła szkolenie z zakresu „Microsoft Excel VBA - podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego" dla pracowników firmy Exide Technologies S.A.Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący

skimbal

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.

Trener prowadzący zajęcia wykazał się dobrym przygotowaniem merytorycznym oraz potrafił interesująco i wyczerpująco przedstawić temat.Możemy zarekomendować IT School jako specjalistów w zakresie dostawy usług szkoleniowych.

sman

Man Bus Sp. z o.o.

Prowadzący szkolenia trener wykazał się ogromną wiedzą, zaangażowaniem i niezwykle profesjonalnym podejściem do poruszanych podczas szkoleń zagadnień, co potwierdzają wysokie oceny w ankietach poszkoleniowych wypełnionych przez uczestników. Firma ta zdobyła nasze zaufanie i regularnie współpracujemy z nią w zakresie szkoleń MS Office. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy IT School jako profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowych.

smecalux

Mecalux Sp. z o.o.

Zajęcia zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie i były dopasowane bezpośrednio do naszych potrzeb. Zarówno trener Kamil Stawiarski jak i trener Piotr Siekierski zostali przez uczestników wysoko ocenieni pod kątem merytorycznym oraz dydaktycznym, co znalazło potwierdzenie w ankietach ewaluacyjnych.Polecamy IT School jako rzetelnego dostawcę usług szkoleniowych z zakresu technologii Oracle.

ssw

Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o.

Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem.

sviacon

ViaCon Sp. z o.o.

Szkolenia zostały poprowadzone przez trenerów z pasją i zaangażowaniem, a ich wiedza i umiejętności dydaktyczne zaowocowały wysokimi notami wśród kursantów. Jakość wykonanej usługi sprawiła, że szkoła informatyki IT School s.c. jest godnym polecenia ośrodkiem szkoleniowym. Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz życzymy dalszych sukcesów.

sautovision

Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Nasi pracownicy uczestniczyli również w szkoleniach z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint, SQL Oracle, w ramach realizowanego projektu. Polecamy współpracę z IT School jako dostawcę usług szkoleniowych wysokiej jakości.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą IT School w zakresie prowadzenia działań szkoleniowo - rozwojowych, z obszaru Microsoft Excel BI - Power Pivot i Power Query. Nasi pracownicy rekomendują szkolenia z zakresu Excel BI wszystkim, którzy chcą zoptymalizować swoją pracę z dużą ilością danych w Excelu.

samica

Amica Wronki S.A.

sapator

APATOR POWOGAZ S.A.

sbasf

BASF Poliuretany Polska Sp. z o.o.

sbecker

Becker Acroma Polska Sp. z o.o.

sbsc

BSC Drukarnia Opakowań S.A.

scaterpillar

Caterpillar Poland Sp. z o.o.

seurofoam

Eurofoam Polska Sp. z o.o.

sflexlink

FlexLink Engineering Polska Sp. z o.o.

slotos

Grupa Lotos S.A.

simperialtobacco

Imperial Tobacco Polska S.A.

smahle

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o. o.

schamp

OKECHAMP S.A.

sosipolandfoodworks

OSI Poland Foodworks Sp. z o.o.

spgnig

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

splastique

Plastique Sp. z o.o.

sorlen

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

ssanmsung

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o

sstomil poznań

Stomil-Poznań S.A.

sstrabag

STRABAG Sp. z o.o.

stoyota

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

svolks

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Alglob Sp. z o.o.

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Big Dutchman Polska Sp. z o.o.

Broen Oil & Gas Sp. z o.o.

ECCO Shoes Poland Sp. z o.o.

Eurofoam Poznań Sp. z o.o.

Kennametal Polska Sp. z o.o.

LAFRANCE.PL AGATA DOROŻALSKA

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.

Metabo Polska Sp. z o.o.

Multistal & Lohmann Sp. z o. o.

Oddział Elektrownia Bełchatów

Perschmann Sp. z o.o.

PGNiG S.A. Wielkopolski Oddział Obrotu Gazem Gazownia Poznańska

SITS Sp. z o.o.

Tesa Tape Sp. z o.o.

Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A.

Usługi

sbbf
sergohestia
simpaq
skeiper
sroche
ssii
ssignalconsulting
spzu
sergohestia

Grupa Ergo Sp. z o.o.

IT School s.c. zrealizowała 20 edycji kursów dla ponad 200 uczestników, na potrzeby pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego położonych w Powiecie Brzeskim (woj. małopolskie), Wszelkie powierzone zlecenia firmie IT School s.c. przez Grupę Ergo Sp. z o.o. zostały wykonane w sposób należyty i profesjonalny. Tym samym, biorąc pod uwagę wysokiej klasy poziom świadczonych przez firmę IT School s.c. kursów komputerowych, Grupa Ergo Sp. z o. o. rekomenduje niniejszą firmę innym podmiotom, zainteresowanym rzetelną realizacją zleconych do realizacji zadań.

simpaq

IMPAQ Sp. z o.o.

Z uwagi na specyfikę naszej działalności[ głównym kryterium wyboru firmy szkoleniowej była wiedza i doświadczenie konsultantów dedykowanych do zlecanych przez nas projektów. Trenerzy Kamil Stawiarski i Adam Jagielski w pełni sprostali naszym wymaganiom.Na podstawie naszych doświadczeń możemy z pełną odpowiedzialnością polecić IT School s.c.

skeiper

KEIPER Polska Sp. z o.o.

Z dumą możemy powiedzieć, iż wiedza przekazana naszym pracownikom przez trenerów tejże firmy wzbogaciła nas o wiele nowych możliwości, które stosujemy w codziennej pracy. IT School z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do współpracy z nami i przygotowuje dla nas za każdym razem indywidualne szkolenia na wysokim poziomie. Z przyjemnością możemy polecić świadczone przez nich usługi.

spzu

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna

Wykładowcy wykonują swoją pracę z powołaniem, praca sprawia Im ogromną satysfakcję. Poprzez nasze referencje, chcemy polecić zainteresowanym firmom i osobom prywatnym korzystanie z usług w zakresie szkoleń informatycznych właśnie z Tej Firmy.

PreZero Sp. z o.o.

Stwierdzamy, że Szkoła Informatyki U School s.c. wykonała swoje usługi rzetelnie i w sposób należyty. Wobec powyższego polecamy Szkołę Informatyki U School jako firmę, która gwarantuje satysfakcjonującą współpracę i realizację usług na wysokim poziomie.

ssignalconsulting

Signal Consulting Sp. z o.o.

Głównymi kryteriami wyboru szkolenia były:
• Ekspercka znajomość tematu komputerowego wspomagania zarządzania projektami jaką wykazała się IT School,
• Możliwość szybkiej realizacji szkolenia oraz dostosowanie go do potrzeb naszej firmy pod kątem zakresu tematycznego.
Na bazie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy, rekomendujemy firmę IT School jako rzetelnego dostawcę usług z zakresu szkoleń informatycznych.

ssii

Sii Sp. z o.o.

W firmie Sii Sp. z o. o. przywiązujemy dużą wagę do rozwoju umiejętności zawodowych naszych pracowników i na podstawie zebranych opinii na temat ww. szkolenia wyrażamy przekonanie, że IT School jest partnerem godnym polecenia w zakresie oferowanych szkoleń.

samrest

AmRest Sp. z o.o.

saquanet

AQUANET S.A.

sautovision

AutoVision Polska Sp. z o.o.

sbbf

BBF Sp. z o.o.

scapgemini

Capgemini Polska Sp. z o.o.

SENEA

ENEA S.A.

sfranklin

Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o.

spracuj

Grupa Pracuj S.A.

sibm

IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o.

sinea

INEA S.A.

sroche

Roche Polska Sp. z o.o

Clar System S.A.

Cognifide Polska Sp. z o.o.

Dalkia Energy & Technical Services Sp. z o.o.

Fresenius Medical Care Polska S.A.

Netia S.A.

NOCOWANIE.PL EXTRAMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

SmallGIS Antoni Łabaj

Telewizja Polska S.A.

Towarowa Giełda Energii S.A.

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o.

WUPRINZ S.A.

Sektor publiczny

surzadmarszalkowskitorun
surzadmarszalkowskipodkarpackie
surzadmiastalodzi
surzadmarszalkowskipoznan
surzadmiastapoznania
surzadmiastawarszawa
smoprpoznań
sropspoznan
szakladkatastralnywroclaw
smoprpoznań

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu

W opinii MOPR Poznań IT School jest rzetelnym i zaufanym partnerem, w sposób należyty i zadowalający wywiązuje się z zawartych umów.

szakladkatastralnywroclaw

Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu

Organizator dołożył wszelkich starań przy ustalaniu potrzeb szkoleniowych, chcąc jak najlepiej spełnić nasze oczekiwania. Dzięki temu szkolenie było dopasowane do indywidualnych wymagań uczestników. Pragniemy polecić Szkołę Informatyki IT School s.c. jako rzetelnego, nastawionego na dobro Klienta dostawcę szkoleń i usług informatycznych.

surzadmarszalkowskipoznan

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Polecamy Szkołę Informatyki IT School s.c. jako partnera godnego zaufania.

sropspoznan

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

Organizator szkoleń bardzo metodycznie i gruntownie przygotował się do współpracy z nami, dopytując i precyzując potrzeby szkoleniowe poszczególnych uczestników, dzięki czemu trafnie zakwalifikowano pracowników do odpowiednich grup. Dzięki tym działaniom szkolenia w pełni uzyskały miano „szytych na miarę". Uczestnicy otrzymali znakomitą wiedzę w bardzo przystępnej, warsztatowej formie. Również na poziomie organizacyjnym praca z Firmą IT School była dla nas prawdziwą przyjemnością. Zwrócić należy uwagę na dużą sprawność organizacyjną, elastyczność, wysoką kulturę osobistą oraz nastawienie na potrzeby klienta wszystkich pracowników Firmy.

surzadmarszalkowskitorun

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

surzadmarszalkowskipodkarpackie

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

surzadmiastapoznania

Urząd Miasta Poznania

swshleszno

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie

Izba Skarbowa w Poznaniu

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA

Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk

Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

Jednostka Wojskowa Nr 4503

Krajowa Informacja Podatkowa

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

METRO WARSZAWSKIE SP Z O.O.

Miasto Poznań

Miasto Poznań Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu

Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Poczta Polska Centrum Zarządzania Kadrami Wydział Regionalny Zarządzania Kadrami

Sąd Okręgowy w Katowicach

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

Szkolenia i edukacja

s4system
sUEP
saltkom
sbiztech
stebakademia
s4system

4system Polska Sp. z o.o.

Firma IT School wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy i umiejętnością organizacji szkoleń, czym zyskała duże uznanie i sympatię uczestników i Firmy 4system Polska Sp. z o. o.

sUEP

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

Zajęcia obejmowały przeprowadzenie warsztatów obejmujących podstawy aplikacji MS Project. Firma IT School wywiązała się z tego zadania bardzo dobrze.

sbiztech

Biztech Konsulting S.A.

Szkoła informatyki IT School jest partnerem wiarygodnym i profesjonalnym oraz wykazującym się dużą elastycznością. Dziękując za dotychczasową współpracę, życzymy dalszych sukcesów.

stebakademia

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.

Szkoła Informatyki IT School przeprowadzała dla pracownika firmy Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia szkolenie z zakresu Microsoft Excel VBA - poziom ekspercki. Szkolenie zostało przeprowadzone terminowo i z należytą starannością. Trener wykazał się dużą wiedzą i ogromnym zaangażowaniem. Z realizacji szkolenia jesteśmy zadowoleni, a zdobyta wiedza w znacznej mierze ułatwiła nam pracę.

Szkoła Informatyki IT School przeprowadziła dla pracownika firmy Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia szkolenie z zakresu "Power BI - analiza i wizualizacja danych" oraz "Microsoft Excel BI - Analiza danych z wykorzystaniem Power Pivot". Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością. Trener Marcin Paluszkiewicz wykazał się dużą wiedzą, umiejętnością przekazania tej wiedzy oraz wyjątkowym zaangażowaniem. Z realizacji szkoleń jesteśmy bardzo zadowoleni, a zdobyta wiedza pomoże nam usprawnić wiele procesów.

saltkom

Altkom Akademia S.A.

smaxroy

MaxROY.com Sp. z o.o.

sUEP

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

swsbgdansk

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsk

Collegium Da Vinci

Eureka Sp. z o.o.

JBB Coaching Sp. z o.o.

ORA-600 Kamil Stawiarski

Akademia IT Sp. z o.o.

EduBroker Sp. z o.o.

Europejska Wyższa Szkoła Biznesu

Europejski Instytut Edukacji Informatycznej

Fundacja Dalkia

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

GridwiseTech Sp. z o.o.

N-Educatio Sp. z o.o.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Syntea S.A.

Uniwersytet im. A. Mickiewicza

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Finanse i bankowość

sautovision
saxa
sbph
sbankgospodarkizywnosciowej
spkobp
spkosa
sbzwbkleasing
scarlsberg
screamfinance
sdeloitte
sernstandyounng
seurobank
sing
skpmg
snordea
sraiffaisen
ssantander
ssgb
svolks
sman
sbzwbk
sbzwbk

Bank Zachodni WBK S.A.

IT School wykonuje przyjęte przez siebie obowiązki terminowo i rzetelnie, realizując ustalenia w pełnym zakresie i z należytą starannością.

scarlsberg

Carlsberg Shared Services Sp. z o. o.

Carlsberg Accounting Service Center potwierdza rzetelną realizację szkoleń informatycznych wykonanych przez IT School, obejmujących zaawansowane zagadnienia programu Microsoft Office Excel z elementami VBA, Microsoft Office Access oraz język zapytań SQL w oparciu o bazę Oracle lOg. Uczestnicy zajęć zwrócili uwagę na przyjazną atmosferę w trakcie kursu oraz wysoko ocenili przygotowanie merytoryczne trenerów i organizację projektu szkoleniowego.

sman

MAN Accounting Center Sp. z o.o.

Program szkolenia obejmował szeroki zakres zagadnień z obszaru Microsoft Excel, Microsoft Visual Basic, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint na różnych poziomach zaawansowania.Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.

sautovision

AutoVision GmbH Sp. z o.o. oddział w Polsce

saxa

AXA Życie Towarzystwo Ubezpieczeń S.A.

sbph

Bank BPH S.A.

sbankgospodarkizywnosciowej

Bank Gospodarki Żywnościowej S.A. Centrala

spkosa

Bank PeKaO S.A.

sbzwbkleasing

BZ WBK - AVIVA TOWARZYSTWO UBEZPIECZEŃ OGÓLNYCH S.A.

sbzwbk

BZ WBK AIB Asset Management S.A.

screamfinance

Creamfinance Poland Sp. z o.o.

sdeloitte

Deloitte Polska Sp. z o.o.

sernstandyounng

Ernst & Young Audyt Polska spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.

seurobank

EuroBank S.A.

sing

ING Bank Śląski S.A.

skpmg

KPMG Sp. z o.o.

snordea

Nordea Bank Polska S.A.

spkobp

PKO Bank Polski S.A.

sraiffaisen

Raiffeisen Bank Polska S.A.

ssantander

Santander Consumer Bank S.A.

ssgb

SGB-BANK S.A.

svolks

Volkswagen Bank Polska S.A.

EFL Finance S.A.

Everest Finanse Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością spółka komandytowa

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna

Powszechny Zakład Ubezpieczeń Spółka Akcyjna

PZU Centrum Operacji Spółką Akcyjną

Dystrybucja

stwinings
stchibo
slorenz
sunilever
swrigley
swyborowa
szabka
snivea
sduzyben
sglaxo
spiotripawel
sheinz
shochland
simperialtobacco
skompaniapiwowarska
scastorama
sczerwona_torebka
seurocash
sitm
sleroy_merlin
SLISNER
smalpka
seurocash

Eurocash S.A.

Szkoła Informatyki II1 School jako efektywne szkolenie przygotowujące do wykorzystywania narzędzi z zakresu SQL ORACLE 11G XE - PODSTAWY JĘZYKA ZAPYTAŃ W BAZIE DANYCH.Szkolenie zostało przeprowadzone z należytą starannością, dostosowując proces dydaktyczny do wymagań i zdolności Uczestników. Trener — Piotr Siekierski wykazał się dużą wiedzą i zaangażowaniem, dzięki czemu szkolenie zostało bardzo dobrze ocenione przez Uczestników.

stwinings

R. Twining And Company Sp. z o.o.

Niewątpliwie na uznanie zasługuje duża otwartość na klienta, która przejawia się elastycznością i możliwością wprowadzenia zmian w trakcie trwania projektów szkoleniowych.Bazując na naszych dotychczasowych doświadczeniach możemy stwierdzić że firma IT School jest wiarygodnym i godnym polecenia partnerem.

sunilever

Unilever Polska Sp. z o. o.

Zajęcia były prowadzone w miłej atmosferze z zastosowaniem narzędzi komunikacyjnych zapewniających odpowiednie zaangażowanie uczestników. Uczestnicy wyrazili wysoki poziom satysfakcji z przeprowadzonych szkoleń. Polecamy firmę IT School jako rzetelnego dostawcę usług szkoleniowych.

scastorama

Castorama Polska Sp. z o.o.

sczerwona_torebka

Czerwona Torebka S.A.

sduzyben

Duży Ben Sp. z o.o.

seurocash

Eurocash Franczyza Sp. z o.o.

sglaxo

GlaxoSmithKline Pharmaceuticals S.A.

spiotripawel

Grupa Piotr i Paweł Sp. z o.o.

sheinz

HJ Heinz Polska S.A.

sitm

IMMO Muszkieterowie Polska Sp. z o.o.

simperialtobacco

IMPERIAL TOBACCO POLSKA MANUFACTURING S.A.

skompaniapiwowarska

Kompania Piwowarska S.A.

saxa

Lantmännen Axa Poland Sp. z o.o.

sleroy_merlin

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

SLISNER

Lisner Sp. z o. o.

smalpka

Małpka S.A.

stwinings

R.Twining & Company Sp. z o.o.

stchibo

Tchibo Warszawa Sp. z o.o.

slorenz

The Lorenz Bahlsen Snack-World Sp. z o.o.

sunilever

Unilever Polska S.A.

swrigley

WRIGLEY Poland Sp. z o.o.

swyborowa

WYBOROWA S.A. Oddział Poznań

szabka

Żabka Polska S.A.

KappAhl Polska Sp. z o.o.

Duni EFF Sp. Z o.o.

MGI Polska Sp. z o.o.

SCA PR Polska Sp. z o.o.

TERG S.A.

TESCO (Polska) Sp. z o.o.

Tradis Sp. z o.o.

Transport i logistyka

sautostradaeksploatacja
sbernardtrucks
sceva
sportlotniczylawica
s_raben
sceva

CEVA Automotive Logistics Poland Sp. z o.o.

Chcielibyśmy podziękować firmie IT School w Poznaniu za koncepcję i wykonanie projektu prezentacji konkursowej oraz szkolenie w zakresie technik jej przedstawiania.Prezentacja brała udział w prestiżowym dla naszej firmy konkursie i dzięki istotnemu wkładowi IT School zajęła pierwsze miejsce. W przedstawicielach firmy IT School oprócz niewątpliwych kwalifikacji ceniliśmy przede wszystkim pasję, zaangażowanie i elastyczność. Panie Kamilu - dziękuję za owocny, pełen pozytywnych emocji wieczór w Słubicach!

sautostradaeksploatacja

Autostrada Eksploatacja S.A.

sbernardtrucks

Bernard trucks Sp. z o.o.

sh&m

H & M HENNES & MAURITZ LOGISTICS SP. Z O.O.

sportlotniczylawica

Port Lotniczy Poznań - Ławica Sp. z o.o.

s_raben

Raben Management Services Sp. z o.o.

Kulczyk Tradex Sp. z o.o.

GEFCO Polska Sp. z o. o.

Havi Logistics Sp. z o.o.

MPK Poznań Sp. z o.o.

Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

Wojskowe Zakłady Motoryzacyjne S.A.

Rolnictwo

sfarms

Top Farms Sp. z o.o

Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania.

W ostatnim czasie zrealizowane zostały szkolenia:

- Microsoft Excel BI - Analiza danych z wykorzystaniem dodatków Power
- Power BI - analiza i wizualizacja danych
- Microsoft Excel BI - Analiza danych z wykorzystaniem Power Pivot
- Microsoft Excel BI - automatyczne pobieranie i przetwarzanie danych w Power Query

Szkolenia przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Prowadzący przekazywał wiedzę w sposób profesjonalny. Pozyskane umiejętności zostały wykorzystane w pracy zawodowej.

Kramp Sp. z o.o.

Wielkopolskie Centrum Hodowli i Rozrodu Zwierząt w Poznaniu z/s w Tulcach Sp. z o.o.

Technologie informacyjne

saqurat
sbluemedia
scanon
smahle
snokiasiemens
solx
sonet
smahle

MAHLE Polska Sp. z o.o.

Wysokie kompetencje pracowników i dbałość o dobre relacje są niewątpliwym atutem IT School s.c. Prowadzący szkolenia w sposób profesjonalny przekazali uczestnikom wiedzę, wykazując się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz pasją w wykonywanej pracy.

saqurat

AQURAT Sp. z o.o.

sbluemedia

Blue Media S.A.

scanon

Canon Polska Sp. z o.o.

snokiasiemens

Nokia Siemens Networks SP. z o.o.

solx

OLX Group

sonet

Onet S.A.

PayU S. A.

Energetyka

SENEA
senerga
stauron
SENEA

ENEA Operator Sp. z.o.o.

senerga

ENERGA S.A.

stauron

TAURON Polska Energia S.A.

EWE Energia Sp. z o.o.

G.EN. Gaz Energia S.A.

Polska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwa budowlane

segger
sikea
sunibep
sviacon
selektrobudowa
segger

EGGER Polska Sp. z o.o.

selektrobudowa

Elektrobudowa S.A. w Katowicach Oddział Spółki Rynek Dystrybucji Energii

sikea

IKEA Business Service Center Sp. z o.o.

sunibep

UNIBEP S.A.

sviacon

ViaCon Polska Sp. z o.o.

LAFARGE Kruszywa i Beton Sp. z o.o.

Unidevelopment S.A.

Farmaceutyka

sglaxo

GSK Services Sp. z o.o.

Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris Sp. z o.o.

Celgene Sp. z o. o.

Motoryzacja

sbrembo

Brembo POLAND Sp. Z o.o.

smagna

MAGNA AUTOMOTIVE (Poland) Sp. z o.o

Pokaż referencje dla:

Wszystkie
Microsoft Teams
Excel
Excel VBA
Access
Power Query
Power Pivot
Power BI
Wizualizacja danych
Sztuka Prezentacji
Power Point
Project
Outlook
Word
Photoshop
Gimp
HTML i CSS
Oracle
Całokształt współpracy

Trenerzy

Tomasz Gryzio


15 000 godzin szkoleń
dla 1600 przeszkolonych osób

Mateusz Boryga


4,91/5 średnia ocena szkolenia
dla 2000 przeszkolonych osób

Piotr Siekierski


5000 godzin szkoleń
7 lat doświadczenia

Marcin Paluszkiewicz


4,92/5 średnia ocena szkolenia z
900 ankiet poszkoleniowych

Piotr Jaroszuk


4,92/5 średnia ocena szkolenia

Marcin Smoczyński


4,85/5 średnia ocena szkolenia

Microsoft Excel,
07.04.2014

Przystępnie, profesjonalnie, merytorycznie dziękuję i pozdrawiam.

Microsoft Excel, 05.11.2014

Chciałoby się, żeby po dniu ostatnim następował pierwszy.

Microsoft Access, 17.12.2014

Świetny kontakt prowadzącego z uczestniakmi. Wysoki poziom wiedzy o kompetencji

Microsoft Excel, 10.12.2014

Pan Prowadzący bardzo dobrze przygotowany w bardzo przystępny sposób przekazywał informacje. Złote myśli- bezcenne!

Microsoft Access, 11.06.2012

Profesjonalnie przygotowanie do prowadzonych zajęć, cierpliwe tłumaczenie zagdanień.

Microsoft Excel, 22.05.2014

Rewelacyjny sposób przekazywania wiedzy, dynamiczne szkolenie dostosowane dla kursantów.

SQL Oracle, 28.05.2018

super prowadzący! =)

Skontaktuj się z nami by dowiedzieć się więcej.

IT SCHOOL

Ul. Piątkowska 163 60-650 Poznań
tel. kom: 530 272 694 (dostepny w dni powszednie w godzinach 8:00 – 16:00)
e-mail: info@itschool.pl
NIP: 661-229-25-40
Bank: ING
Nr konta: 37 1050 1520 1000 0092 2923 0934

KONTAKT

Atmosfera

Między szkoleniami można napić się kawy, herbaty i zjeść ciastko. Bo przecież nie samą nauką żyje człowiek 🙂

Without the element of enjoyment, it is not worth trying to Excel at anything.

Magnus Carlsen

Kontakt

Skontaktuj się z nami i powiedz nam czego potrzebujesz.