Referencje klientów - IT School - IT School

Lista Klientów

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Branża

Przemysł i produkcja

samica
sapator
sbasf
sbecker
sbsc
sosipolandfoodworks
sautovision
scaterpillar
selektrobudowa
sexide
sflexlink
slotos
spgnig
sviacon
simperialtobacco
skimbal
smahle
sman
smecalux
splastique
sorlen
ssanmsung
ssw
sstomil poznań
sstrabag
stoyota
seurofoam
domo

Solvay DOMO ENGINEERING Sp. z o.o.

LIST REFERENCYJNY
Chciałbym podziękować firmie IT School S.C. oraz trenerowi Piotrowi Jaroszuk za współpracę w zakresie prowadzenia szkoleń "Microsoft Office 365 – usługi w chmurze i współpraca" oraz "Microsoft Teams – wykorzystanie w pracy zespołowej i komunikacja " dla naszej załogi, jak również poszkoleniowe wsparcie na miejscu we wdrożeniu narzędzi wymienionych powyżej.

Szkolenia odbyły się w styczniu i lutym 2020 r. It School przeprowadziło kursy dla 130 osób, zgodnie z naszymi wymaganiami. Trener przedstawił zagadnienia w zrozumiały i przystępny sposób, podczas szkoleń stosując indywidualne podejście do każdego z kursantów. Mogę polecić IT School S.C. jako firmę szkoleniową w zakresie kursów z oprogramowania firmy Microsoft.

LETTER OF REFERENCE
To whom it may concern,
I would like to thank IT School S. C. and trainer Piotr Jaroszuk for cooperation in range of conducting „Microsoft Office 365 – cloud services and collaboration” as well as „Microsoft Teams – use in teamwork and communication” courses for our crew as well as after training on-site support in introducing tools mentioned above.

Trainings took place in January and February 2020. It School prepaired the course for 130 students considering our requirements. Trainer presented the topics in comprehensible and pleasant way, introducing individual approach to each student during the course. I can recommend IT School S.C. as a training company in scope of Microsoft software courses.

selektrobudowa

Elektrobudowa S.A.

W przedsięwzięciu trwającym 6 miesięcy wzięło udział 165 osób pełniących kluczowe funkcje w spółce Elektrobudowa SA. Szkolenia odbyły się w Katowicach, Warszawie, Płocku i Gdańsku a cały cykl szkoleń wyniósł 60 dni. Szkolenie w pełni spełniło nasze oczekiwania a zdobyta wiedza oraz umiejętności zostaną wykorzystane w pracy zawodowej.

sexide

Exide Technologies S.A.

Szkoła Informatyki IT School s.c. przeprowadziła szkolenie z zakresu „Microsoft Excel VBA - podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego" dla pracowników firmy Exide Technologies S.A.Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący

skimbal

Kimball Electronics Poland Sp. z o.o.

Trener prowadzący zajęcia wykazał się dobrym przygotowaniem merytorycznym oraz potrafił interesująco i wyczerpująco przedstawić temat.Możemy zarekomendować IT School jako specjalistów w zakresie dostawy usług szkoleniowych.

sman

Man Bus Sp. z o.o.

Prowadzący szkolenia trener wykazał się ogromną wiedzą, zaangażowaniem i niezwykle profesjonalnym podejściem do poruszanych podczas szkoleń zagadnień, co potwierdzają wysokie oceny w ankietach poszkoleniowych wypełnionych przez uczestników. Firma ta zdobyła nasze zaufanie i regularnie współpracujemy z nią w zakresie szkoleń MS Office. Z pełnym przekonaniem rekomendujemy IT School jako profesjonalnego dostawcę usług szkoleniowych.

smecalux

Mecalux Sp. z o.o.

Zajęcia zostały przeprowadzone w pełni profesjonalnie i były dopasowane bezpośrednio do naszych potrzeb. Zarówno trener Kamil Stawiarski jak i trener Piotr Siekierski zostali przez uczestników wysoko ocenieni pod kątem merytorycznym oraz dydaktycznym, co znalazło potwierdzenie w ankietach ewaluacyjnych.Polecamy IT School jako rzetelnego dostawcę usług szkoleniowych z zakresu technologii Oracle.

ssw

Sherwin-Williams Poland Sp. z o.o.

Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem.

sviacon

ViaCon Sp. z o.o.

Szkolenia zostały poprowadzone przez trenerów z pasją i zaangażowaniem, a ich wiedza i umiejętności dydaktyczne zaowocowały wysokimi notami wśród kursantów. Jakość wykonanej usługi sprawiła, że szkoła informatyki IT School s.c. jest godnym polecenia ośrodkiem szkoleniowym. Dziękujemy za dotychczasową współpracę oraz życzymy dalszych sukcesów.

sautovision

Volkswagen Group Polska Sp. z o.o.

Nasi pracownicy uczestniczyli również w szkoleniach z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint, SQL Oracle, w ramach realizowanego projektu. Polecamy współpracę z IT School jako dostawcę usług szkoleniowych wysokiej jakości.

Z przyjemnością rekomendujemy współpracę z firmą IT School w zakresie prowadzenia działań szkoleniowo - rozwojowych, z obszaru Microsoft Excel BI - Power Pivot i Power Query. Nasi pracownicy rekomendują szkolenia z zakresu Excel BI wszystkim, którzy chcą zoptymalizować swoją pracę z dużą ilością danych w Excelu.

samica

Amica Wronki S.A.

sapator

APATOR POWOGAZ S.A.

sbasf

BASF Poliuretany Polska Sp. z o.o.

sbecker

Becker Acroma Polska Sp. z o.o.

sbsc

BSC Drukarnia Opakowań S.A.

scaterpillar

Caterpillar Poland Sp. z o.o.

seurofoam

Eurofoam Polska Sp. z o.o.

sflexlink

FlexLink Engineering Polska Sp. z o.o.

slotos

Grupa Lotos S.A.

simperialtobacco

Imperial Tobacco Polska S.A.

smahle

MAHLE Behr Ostrów Wielkopolski Sp. z o. o.

schamp

OKECHAMP S.A.

sosipolandfoodworks

OSI Poland Foodworks Sp. z o.o.

spgnig

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A.

splastique

Plastique Sp. z o.o.

sorlen

Polski Koncern Naftowy ORLEN S.A.

ssanmsung

Samsung Electronics Poland Manufacturing Sp. z o.o

sstomil poznań

Stomil-Poznań S.A.

sstrabag

STRABAG Sp. z o.o.

stoyota

Toyota Motor Manufacturing Poland Sp. z o.o.

svolks

Volkswagen Poznań Sp. z o.o.

Alglob Sp. z o.o.

Beiersdorf Manufacturing Poznań Sp. z o.o.

Big Dutchman Polska Sp. z o.o.

Broen Oil & Gas Sp. z o.o.

ECCO Shoes Poland Sp. z o.o.

Eurofoam Poznań Sp. z o.o.

Kennametal Polska Sp. z o.o.

LAFRANCE.PL AGATA DOROŻALSKA

Magna Automotive (Poland) Sp. z o.o.

Metabo Polska Sp. z o.o.

Multistal & Lohmann Sp. z o. o.

Oddział Elektrownia Bełchatów

Perschmann Sp. z o.o.

PGNiG S.A. Wielkopolski Oddział Obrotu Gazem Gazownia Poznańska

SITS Sp. z o.o.

Tesa Tape Sp. z o.o.

Wielkopolska Spółka Gazownictwa Sp. z o.o.

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Otmuchów S.A.

Usługi

sbbf
sergohestia
simpaq
skeiper
sroche
ssii
ssignalconsulting
spzu
sergohestia

Grupa Ergo Sp. z o.o.

IT School s.c. zrealizowała 20 edycji kursów dla ponad 200 uczestników, na potrzeby pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego położonych w Powiecie Brzeskim (woj. małopolskie), Wszelkie powierzone zlecenia firmie IT School s.c. przez Grupę Ergo Sp. z o.o. zostały wykonane w sposób należyty i profesjonalny. Tym samym, biorąc pod uwagę wysokiej klasy poziom świadczonych przez firmę IT School s.c. kursów komputerowych, Grupa Ergo Sp. z o. o. rekomenduje niniejszą firmę innym podmiotom, zainteresowanym rzetelną realizacją zleconych do realizacji zadań.

simpaq

IMPAQ Sp. z o.o.

Z uwagi na specyfikę naszej działalności[ głównym kryterium wyboru firmy szkoleniowej była wiedza i doświadczenie konsultantów dedykowanych do zlecanych przez nas projektów. Trenerzy Kamil Stawiarski i Adam Jagielski w pełni sprostali naszym wymaganiom.Na podstawie naszych doświadczeń możemy z pełną odpowiedzialnością polecić IT School s.c.

skeiper

KEIPER Polska Sp. z o.o.

Z dumą możemy powiedzieć, iż wiedza przekazana naszym pracownikom przez trenerów tejże firmy wzbogaciła nas o wiele nowych możliwości, które stosujemy w codziennej pracy. IT School z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem podchodzi do współpracy z nami i przygotowuje dla nas za każdym razem indywidualne szkolenia na wysokim poziomie. Z przyjemnością możemy polecić świadczone przez nich usługi.

spzu

Powszechny Zakład Ubezpieczeń na Życie Spółka Akcyjna

Wykładowcy wykonują swoją pracę z powołaniem, praca sprawia Im ogromną satysfakcję. Poprzez nasze referencje, chcemy polecić zainteresowanym firmom i osobom prywatnym korzystanie z usług w zakresie szkoleń informatycznych właśnie z Tej Firmy.

ssignalconsulting

Signal Consulting Sp. z o.o.

Głównymi kryteriami wyboru szkolenia były:
• Ekspercka znajomość tematu komputerowego wspomagania zarządzania projektami jaką wykazała się IT School,
• Możliwość szybkiej realizacji szkolenia oraz dostosowanie go do potrzeb naszej firmy pod kątem zakresu tematycznego.
Na bazie dotychczasowych doświadczeń ze współpracy, rekomendujemy firmę IT School jako rzetelnego dostawcę usług z zakresu szkoleń informatycznych.

ssii

Sii Sp. z o.o.

W firmie Sii Sp. z o. o. przywiązujemy dużą wagę do rozwoju umiejętności zawodowych naszych pracowników i na podstawie zebranych opinii na temat ww. szkolenia wyrażamy przekonanie, że IT School jest partnerem godnym polecenia w zakresie oferowanych szkoleń.

samrest

AmRest Sp. z o.o.

saquanet

AQUANET S.A.

sautovision

AutoVision Polska Sp. z o.o.

sbbf

BBF Sp. z o.o.

scapgemini

Capgemini Polska Sp. z o.o.

SENEA

ENEA S.A.

sfranklin

Franklin Templeton Investments Poland Sp. z o.o.

spracuj

Grupa Pracuj S.A.

sibm

IBM Global Services Delivery Centre Polska Sp. z o.o.

sinea

INEA S.A.

sroche

Roche Polska Sp. z o.o

Clar System S.A.

Cognifide Polska Sp. z o.o.

Dalkia Energy & Technical Services Sp. z o.o.

Fresenius Medical Care Polska S.A.

Netia S.A.

NOCOWANIE.PL EXTRAMEDIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SP.K.

Przewozy Regionalne Sp. z o.o.

SmallGIS Antoni Łabaj

Telewizja Polska S.A.

Towarowa Giełda Energii S.A.

TÜV Rheinland Polska Sp. z o.o.

Wavin Metalplast-Buk Sp. z o.o.

WUPRINZ S.A.

Sektor publiczny

surzadmarszalkowskitorun
surzadmarszalkowskipodkarpackie
surzadmiastalodzi
surzadmarszalkowskipoznan
surzadmiastapoznania
surzadmiastawarszawa
smoprpoznań
sropspoznan
szakladkatastralnywroclaw
smoprpoznań

Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu

W opinii MOPR Poznań IT School jest rzetelnym i zaufanym partnerem, w sposób należyty i zadowalający wywiązuje się z zawartych umów.

szakladkatastralnywroclaw

Powiatowy Zakład Katastralny we Wrocławiu

Organizator dołożył wszelkich starań przy ustalaniu potrzeb szkoleniowych, chcąc jak najlepiej spełnić nasze oczekiwania. Dzięki temu szkolenie było dopasowane do indywidualnych wymagań uczestników. Pragniemy polecić Szkołę Informatyki IT School s.c. jako rzetelnego, nastawionego na dobro Klienta dostawcę szkoleń i usług informatycznych.

surzadmarszalkowskipoznan

Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu

Polecamy Szkołę Informatyki IT School s.c. jako partnera godnego zaufania.

sropspoznan

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Poznaniu

Organizator szkoleń bardzo metodycznie i gruntownie przygotował się do współpracy z nami, dopytując i precyzując potrzeby szkoleniowe poszczególnych uczestników, dzięki czemu trafnie zakwalifikowano pracowników do odpowiednich grup. Dzięki tym działaniom szkolenia w pełni uzyskały miano „szytych na miarę". Uczestnicy otrzymali znakomitą wiedzę w bardzo przystępnej, warsztatowej formie. Również na poziomie organizacyjnym praca z Firmą IT School była dla nas prawdziwą przyjemnością. Zwrócić należy uwagę na dużą sprawność organizacyjną, elastyczność, wysoką kulturę osobistą oraz nastawienie na potrzeby klienta wszystkich pracowników Firmy.

surzadmarszalkowskitorun

Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego

surzadmarszalkowskipodkarpackie

Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego

surzadmiastapoznania

Urząd Miasta Poznania

swshleszno

Wyższa Szkoła Humanistyczna im. Króla Stanisława Leszczyńskiego w Lesznie

Izba Skarbowa w Poznaniu

Centrum Personalizacji Dokumentów MSWiA

Instytut Genetyki Roślin Polskiej Akademii Nauk

Izba Administracji Skarbowej w Poznaniu

Jednostka Wojskowa Nr 4503

Krajowa Informacja Podatkowa

Krajowa Izba Rozliczeniowa S.A.

METRO WARSZAWSKIE SP Z O.O.

Miasto Poznań

Miasto Poznań Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Poznaniu

Miejska Energetyka Cieplna Piła Sp. z o.o.

Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.

Poczta Polska Centrum Zarządzania Kadrami Wydział Regionalny Zarządzania Kadrami

Sąd Okręgowy w Katowicach

Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu

Wielkopolski Urząd Wojewódzki w Poznaniu

Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu

Szkolenia i edukacja

s4system
sUEP
saltkom
sbiztech
stebakademia
s4system

4system Polska Sp. z o.o.

Firma IT School wykazała się bardzo dobrą organizacją pracy i umiejętnością organizacji szkoleń, czym zyskała duże uznanie i sympatię uczestników i Firmy 4system Polska Sp. z o. o.

sUEP

Akademia Ekonomiczna w Poznaniu

Zajęcia obejmowały przeprowadzenie warsztatów obejmujących podstawy aplikacji MS Project. Firma IT School wywiązała się z tego zadania bardzo dobrze.

sbiztech

Biztech Konsulting S.A.

Szkoła informatyki IT School jest partnerem wiarygodnym i profesjonalnym oraz wykazującym się dużą elastycznością. Dziękując za dotychczasową współpracę, życzymy dalszych sukcesów.

stebakademia

Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia Sp. z o.o.

Szkoła Informatyki IT School przeprowadzała dla pracownika firmy Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia szkolenie z zakresu Microsoft Excel VBA - poziom ekspercki. Szkolenie zostało przeprowadzone terminowo i z należytą starannością. Trener wykazał się dużą wiedzą i ogromnym zaangażowaniem. Z realizacji szkolenia jesteśmy zadowoleni, a zdobyta wiedza w znacznej mierze ułatwiła nam pracę.

Szkoła Informatyki IT School przeprowadziła dla pracownika firmy Centrum Rozwoju Szkół Wyższych TEB Akademia szkolenie z zakresu "Power BI - analiza i wizualizacja danych" oraz "Microsoft Excel BI - Analiza danych z wykorzystaniem Power Pivot". Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością. Trener Marcin Paluszkiewicz wykazał się dużą wiedzą, umiejętnością przekazania tej wiedzy oraz wyjątkowym zaangażowaniem. Z realizacji szkoleń jesteśmy bardzo zadowoleni, a zdobyta wiedza pomoże nam usprawnić wiele procesów.

saltkom

Altkom Akademia S.A.

smaxroy

MaxROY.com Sp. z o.o.

sUEP

Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu

swsbgdansk

Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsk

Collegium Da Vinci

Eureka Sp. z o.o.

JBB Coaching Sp. z o.o.

ORA-600 Kamil Stawiarski

Akademia IT Sp. z o.o.

EduBroker Sp. z o.o.

Europejska Wyższa Szkoła Biznesu

Europejski Instytut Edukacji Informatycznej

Fundacja Dalkia

Fundacja Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza

GridwiseTech Sp. z o.o.

N-Educatio Sp. z o.o.

Ośrodek Doskonalenia Nauczycieli w Poznaniu

Syntea S.A.

Uniwersytet im. A. Mickiewicza

Uniwersytet Medyczny w Poznaniu

Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu

Finanse i bankowość

sautovision
saxa
sbph
sbankgospodarkizywnosciowej
spkobp
spkosa
sbzwbkleasing
scarlsberg
screamfinance
sdeloitte
sernstandyounng
seurobank
sing
skpmg
snordea
sraiffaisen
ssantander
ssgb
svolks
sman
sbzwbk
sbzwbk

Bank Zachodni WBK S.A.

IT School wykonuje przyjęte przez siebie obowiązki terminowo i rzetelnie, realizując ustalenia w pełnym zakresie i z należytą starannością.