Kurs PHP, Kurs HTML i CSS - IT School

<span class=tytulTooltip>Szkolenie z podstaw programowania arkusza kalkulacyjnego.</span>
Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący, a umiejętności zdobyte podczas kursu zostały wykorzystane w pracy zawodowej.
<span class=tytulTooltip>7 szkoleń zamkniętych z obsługi programu Microsoft Excel.</span> Zrealizowane przez IT School szkolenia spełniły nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Zostały dopasowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań poszczególnych uczestników.
<span class=tytulTooltip>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class=tytulTooltip>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class=tytulTooltip>Szkolenie z „Microsoft Excel - zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego” oraz „Microsoft Excel - podstawowa obsługa arkusza kalkulacyjnego”.</span> Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem. Cenimy sobie możliwość kontaktu poszkoleniowego z trenerem, który pomaga w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
<span class=tytulTooltip>Szkolenia z MS Project Professional 2010</span>Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.
<span class=tytulTooltip>Szkolenia MS Excel oraz MS Access</span> Zawartość merytoryczna oraz sposób przeprowadzenia obu szkoleń zostały wysoko ocenione przez uczestników.
Polecamy współpracę w zakresie szkoleń z firmą IT School.
<span class=tytulTooltip>Cykl szkoleń dot. Microsoft Office Excel</span> Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania .

Kurs PHP

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Strona główna

/

Szkolenia

/ Web Development
Dla kogo kurs PHP?

Dla kogo kurs PHP?

Szkolenia z zakresu web development w tym kurs z PHP i kurs HTML oraz HTML 5 są skierowane do osób pragnących pozyskać lub poszerzyć swoją wiedzę z zakresu tworzenia i administracji stronami internetowymi, zainteresowanych nowymi technologiami i śledzącymi bieżące trendy. Oferujemy szkolenia odpowiednie pracowników działów IT, przedsiębiorców ale też pasjonatów web development, dla których kurs z PHP jest formą rozwijania prywatnych zainteresowań.

Z czego szkolimy?

Z czego szkolimy?

W naszej ofercie znajdują się kursy z PHP oraz HTML na dwóch poziomach – podstawowym oraz zaawansowanym. Poziom podstawowy kierowany jest do osób rozpoczynających swoją przygodę z programowaniem, natomiast kursy zaawansowane przeznaczone są dla tych, którzy posiadają już doświadczenie w zakresie web development, w tym zawodowych programistów. Nasi Opiekunowie Klienta pomagają w doborze opcji najbardziej odpowiadającej potrzebom kursantów. Zarówno kurs PHP jak i kurs HTML prowadzone są przez trenerów z wieloletnim doświadczeniem.

Co gwarantujemy?

Co gwarantujemy?

Małe, kilkuosobowe grupy, gwarancję realizacji zlecenia nawet przy jednej osobie i kontakt z trenerem po zakończeniu szkolenia. Kursanci mogą zwrócić się do prowadzących z problemami pojawiającymi się przy wdrażaniu usprawnień poznanych na szkoleniu. Uczestnicy nabywają kluczowe umiejętności poprzez rozwiązywanie progresywnie ułożonych zadań, z jakimi nasi trenerzy zderzyli się podczas kilkunastu tysięcy godzin pracy z dotychczasowymi Klientami.

Wybierz interesujące Cię szkolenie

Wszystkie

Wybierz poziom szkolenia:


Podstawowe Zaawansowane Eksperckie

Kurs HTML, CSS – tworzenie stron internetowych

"Kurs HTML CSS? Zastanawiam się, jak stworzyć własną stronę internetową."

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena do negocjacji
więcej

Szkolenie HTML CSS z wprowadzeniem do JavaScript, PHP

"Szkolenie HTML CSS JS PHP? Zastanawiam się, jak stworzyć własną stronę internetową." "Kilka lat temu tworzyłem strony. Od tego czasu wiele się zmieniło. Chciałbym wiedzieć jak wygląda stan mojej wiedzy!"

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena do negocjacji
więcej

Szkolenie PHP – poziom podstawowy

"Szkolenie PHP? Dla mnie na początek najważniejsze będzie stworzenie formularza kontaktowego!" "Chciałbym wiedzieć jak zrobić system logowania i rejestracji do strony internetowej!"

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 1745 zł
więcej

Kurs PHP – dla programistów

"Kurs PHP - dla programistów? Sprawnie programuję w PHP ale chcę przejść na wyższy poziom. Tworzę dużo funkcji, a teraz zamiast nich wolałbym wprowadzić obiektowość. Jak wygląda zastosowanie MVC w PHP?"

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 1955 zł
więcej

Kurs WordPress – obsługa serwisów internetowych

Kurs WordPress? Mam serwis na WordPressie i chcę nauczyć się efektywnie z niego korzystać. Potrafię stworzyć nowy wpis, ale utworzenie nowej strony i dodanie do menu mnie przerasta.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 955 zł
więcej

Szkolenie WordPress – tworzenie serwisów internetowych

Szkolenie WordPress? Nie mam czasu uczyć się programowania, ale chcę stworzyć atrakcyjny serwis internetowy. Chcę samodzielnie i bezpłatnie stworzyć stronę dla własnej firmy

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 1545 zł
więcej

Szkolenie SEO i pozycjonowanie stron internetowych

SEO to działania jakie możemy podjąć, by strona znajdowała się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Po zastosowaniu wiedzy z zakresu pozycjonowania, którą nabędziesz na szkoleniu zwiększysz szansę użytkowników na poznanie Ciebie i Twoich produktów.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 1700 zł
więcej