<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z podstaw programowania arkusza kalkulacyjnego.</span>
    Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący, a umiejętności zdobyte podczas kursu zostały wykorzystane w pracy zawodowej.
<span class='tytulTooltip'>7 szkoleń zamkniętych z obsługi programu Microsoft Excel.</span> Zrealizowane przez IT School szkolenia spełniły nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Zostały dopasowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań poszczególnych uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z „Microsoft Excel - zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego” oraz „Microsoft Excel - podstawowa obsługa arkusza kalkulacyjnego”.</span> Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem. Cenimy sobie możliwość kontaktu poszkoleniowego z trenerem, który pomaga w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z MS Project Professional 2010</span>Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia MS Excel oraz MS Access</span> Zawartość merytoryczna oraz sposób przeprowadzenia obu szkoleń zostały wysoko ocenione przez uczestników.
Polecamy współpracę w zakresie szkoleń z firmą IT School.
<span class='tytulTooltip'>Cykl szkoleń dot. Microsoft Office Excel</span> Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania .
Szkolenia zdalne

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU


szkolenia zdalne Excel, Access, BI, VBA

Szkolenia zdalne w IT School

 

#ZostańWdomu

Szkolenia zdalne - do 2020-07-01 są dostępne w cenie promocyjnej -25%!

» Microsoft Office
» Excel/VBA/Excel BI/Power Pivot/Power Query/Power BI
» Access/Access VBA
» VBA/Excel VBA/Access VBA
» Web Development
» Projektowanie/Grafika

Z tego artykułu dowiesz się jak szkolenie zdalne w IT School wygląda od strony organizacyjnej oraz tego, że wszystko co jest do uczestnictwa potrzebne już masz. Do rzeczy zatem!

Jaki sprzęt i oprogramowanie jest niezbędne by uczestniczyć w szkoleniu zdalnym?

Powyższe pytanie jest jednym z najczęściej się pojawiających. Na szczęście, odpowiedź na nie sprowadza się do raptem trzech punktów. Do uczestniczenia w szkoleniu zdalnym niezbędne są:

 1. Laptop/komputer z kamerką (choć nie jest ona niezbędna) i mikrofonem – możesz korzystać z wbudowanych. Nasi trenerzy korzystają z zewnętrznej kamery jak i mikrofonu – co poprawia Twój komfort pracy na szkoleniu.
 2. Program z którego chcesz się przeszkolić zainstalowany na komputerze.
 3. Łącze internetowe pozwalające cieszyć się stabilnością połączenia. Komfort pracy zapewnia łącze na poziomie przepustowości 2Mb/s (pobieranie)/ 1Mb/s (wysyłanie). Prędkość swojego łącza można sprawdzić https://www.speedtest.net/pl.
 4. Korzystamy z oprogramowania Microsoft Teams – które nie wymaga instalacji zewnętrznego oprogramowania – zatem do uczestnictwa w szkoleniu niezbędna jest przeglądarka internetowa.

Na jakie szkolenie z oferty IT School mogę się zapisać i jak to zrobić?

W formie zdalnej prowadzone jest każde szkolenie, które oferujemy. Najprostszy sposób by się na nie zapisać to skorzystanie z formularza dostępnego na naszej stronie www.itschool.pl
Na stronie głównej znajdziesz kalendarz szkoleń otwartych stacjonarnych i zdalnych.


Gdy wybierzesz interesujące Cię szkolenie i skorzystasz z opcji ZAPISZ SIĘ! Twoim oczom ukaże się nasz formularz zgłoszeniowy. Wypełnij go a całą resztą zajmą się Weronika i Milena z naszego Działu Sprzedaży i organizacji szkoleń.

 

Milena IT School

Specjalista ds. Organizacji szkoleń

Milena Joachimowicz
530 272 694
milena.joachimowicz@itschool.pl

 

W jaki sposób otrzymam pliki niezbędne do pracy na szkoleniu?

O powyższe nie musisz się martwić – kilka dni przed szkoleniem otrzymasz wiadomości organizacyjnej wiadomości mailowej link, który umożliwi Ci pobranie plików niezbędnych do pracy na szkoleniu.

Skąd będę wiedział kiedy startuje szkolenie i w jaki sposób mogę wziąć w nim udział?

W mailu organizacyjnym będzie znajdował się również link, który pełni rolę zaproszenia. Po kliknięciu w niego Twoim oczom ukaże się pytanie czy chcesz uczestniczyć w szkoleniu poprzez przeglądarkę internetową (przy tej opcji rekomendujemy Chrome w trybie Incognito, który uruchamiany skrótem CTRL + SHIFT + N) czy poprzez aplikację Microsoft Teams (którą to masz możliwość zainstalować).

Jeśli masz możliwość instalacji aplikacji (jest darmowa) nie krępuj się skorzystać – w wersji trener będzie miał możliwość „przejęcia” Twojego ekranu oraz zlokalizowania i poprawienia błędów, które mogą wystąpić w trakcie wykonywania zadań tak jakby był obok Ciebie w sali szkoleniowej. W przypadku połączenia przez przeglądarkę trener będzie widział Twój ekran.

Dostęp do wirtualnej klasy pojawi się 15 minut przed rozpoczęciem szkolenia.

W następnym kroku należy wprowadzić nazwę użytkownika i kliknąć na przycisk Dołącz teraz. Nazwa użytkownika traktowana jest jak wpis na listę obecności stąd też polecamy podpisać się prawdziwym imieniem i nazwiskiem.

Jak wygląda obsługa aplikacji Microsoft Teams?

Korzystanie z Microsoft Teams jest bardzo intuicyjne i sprowadza się do kilku przycisków:

 • Pozwala włączyć/wyłączyć obraz z kamery – w razie problemów z łączem można wyłączyć obraz z kamery, rekomendujemy natomiast pozostawienia go włączonego. Tylko wtedy można poczuć się jak w faktycznej sali szkoleniowej.
 • Pozwala włączyć/wyłączyć mikrofon – w każdej chwili, w której nie mówisz wycisz mikrofon aby nie przeszkadzać ewentualnymi szumami pozostałym uczestnikom szkolenia.
 • Udostępnij – trener może poprosić Cię o udostępnienie ekranu, aby pomóc w rozwiązaniu zadania. Warto skorzystać z opcji udostępnienia tylko wybranego z okien z aktualnie używanym plikiem szkoleniowym. Jeżeli aplikacja Microsoft Teams została zainstalowana istnieje możliwość przekazania kontroli trenerowi, aby mógł sprawniej wskazać drogę do rozwiązania zadania.
 • Konwersacje – kliknięcie na ten przycisk wyświetli po prawej stronie ekranu okno czatu. Trener może wpisać tam np. treść polecenia, uwagi co do zadania, cenne linki.

Co mam zrobić gdy z jakiegoś powodu stracę połączenie i stracę połączenie z wirtualną salą szkoleniową?

Jeśli wydarzy się losowa sytuacja przez którą przestaniesz uczestniczyć w szkoleniu trzeba zastosować najprostsze z możliwych rozwiązań – wystarczy, że raz jeszcze klikniesz w link z zaproszeniem do uczestniczenia w kursie. Tylko tyle. J

Czy na szkoleniu zdalnym mogę również zadawać pytania?

Oczywiście! Szkolenie to nie webinar/wideokonferencja więc możesz zadawać je na bieżąco za pośrednictwem mikrofonu lub czatu.

Czy szkolenia zdalne również mają przerwy?

Jak najbardziej! Bez przerw nie ma kawy, a bez kawy nie ma dobrego, polskiego szkolenia.

W jaki sposób otrzymam pliki trenera po szkoleniu?

Sytuacja z plikami po szkoleniu jest dokładnie taka sama jak ta z plikami przed szkoleniem. Otrzymasz wiadomość mailową po szkoleniu, w której obok polecanej przez trenera literatury znajdzie się link umożliwiający ich pobranie.

Jak wygląda wypełnianie ankiety poszkoleniowej?

Po zakończonym szkoleniu w wiadomości poszkoleniowej znajdziesz obok literatury polecanej do danego tematu link do ankiety w wersji webowej - wystarczy ją wypełnić a trafi ona bezpośrednio do naszego działu Sprzedaży i organizacji szkoleń.

W jaki sposób otrzymam imienny certyfikat potwierdzający ukończenie kursu?

Certyfikat otrzymasz w wersji elektronicznej albo wersji papierowej – bezpośrednio do domu (jeśli zapisywałaś/eś się samodzielnie) lub do osoby, która organizowała szkolenie dla Twojego działu/firmy.

Co mam zrobić jeżeli po szkoleniu będę mieć wątpliwości i dodatkowe pytania?

Jeżeli chodzi o pomoc trenera po szkoleniu – nic tutaj nie zmieniamy od lat i dokładnie tak jak w przypadku szkolenia stacjonarnego, po szkoleniu zdalnym przysługuje Ci miesięczne wsparcie mentorskie trenera prowadzącego szkolenie.

Czy szkolenie zdalne jest w jakiś sposób połączone ze szkoleniem stacjonarnym?

Nie, szkolenie zdalne to oddzielny termin w naszym kalendarzu. Gdy się na nie zapiszesz będziesz mieć dostęp do trenera dokładnie w taki sam sposób jak pozostali uczestnicy.

Czy w takim razie szkolenia zdalne i stacjonarne są takie same?

Szkolenie zdalne i szkolenie stacjonarne to naprawdę to samo: tematyka, trener, forma prowadzenia, ćwiczenia, opieka mentorska po szkoleniu - w obu przypadkach są identyczne.

Jedyną różnicą jest kontakt z innym uczestnikami i trenerem za pomocą łącza internetowego.

Jeśli pomimo przeczytania tego artykułu przychodzą Ci do głowy jakiekolwiek pytania – dzwoń i pisz śmiało. Jeśli zależy Ci na szybkim i bezpośrednim kontakcie – możesz skorzystać z czatu dostępnego na www.itschool.pl.


#ZostańWdomu
Szkolenia zdalne - do 2020-07-01 są dostępne w cenie promocyjnej -25%!
» Microsoft Office
» Excel/VBA/Excel BI/Power Pivot/Power Query/Power BI
» Access/Access VBA
» VBA/Excel VBA/Access VBA
» Web Development
» Projektowanie/Grafika

Do zobaczenia na szkoleniach!