Kurs VBA - IT School

Kurs VBA

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Dla kogo kurs VBA?

Dla kogo kurs VBA?

Szkolenia z programowania w języku VBA proponujemy osobom tworzącym nowe rozwiązania w swoich firmach, dla których praca z programem Excel lub Access jest codziennością. Znajomość VBA umożliwia pracę na dużych danych i dostosowaniu możliwości programu do rosnących potrzeb użytkownika, dlatego osobom ambitnym i chcącym podnosić swoje kwalifikacje polecamy właśnie ten kus. VBA szczególnie przyda się pracownikom działów finansowych i sprzedażowych.

Z czego szkolimy?

Z czego szkolimy?

Oferujemy kurs VBA w Excelu, Accessie oraz pakiecie Office. Microsoft Excel VBA dostępny jest na poziomie podstawowym, zaawansowanym oraz eksperckim, natomiast szkolenia z Microsoft Access VBA oraz Microsoft Office VBA na poziomie podstawowym. Nasi Opiekunowie Klienta pomagają w doborze opcji najbardziej odpowiadającej potrzebom kursantów.

Wybierz interesujące Cię szkolenie

Microsoft Excel VBA – podstawy programowania arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie Excel VBA dedykowane jest dla osób dobrze znających Excela, chcących zautomatyzować część swojej pracy poprzez nagranie, lub napisanie prostego makra, oraz dla tych, którzy pracują na makrach już stworzonych przez kogoś i chcą się dowiedzieć o co w nich chodzi.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 995 zł
więcej

Microsoft Excel VBA – zaawansowane programowanie arkusza kalkulacyjnego

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze znających Excela, znających podstawy programowania i dobrze poruszających się w nagrywaniu makr; dla osób, które tworzą makra lub zaawansowane funkcje dla innych użytkowników.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena netto: 1145 zł
więcej

Microsoft Excel VBA – poziom ekspercki

Szkolenie dedykowany jest dla osób dobrze poruszających się w programowaniu proceduralnym VBA, które analizują duże ilości danych wyciąganych z wielu, zewnętrznych baz danych; dla programistów chcących optymalizować swój kod.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena do negocjacji
więcej

Microsoft Access VBA – programowanie baz danych

Szkolenie dedykowane jest dla osób dobrze znających Accessa, pracujących z nim na co dzień i wykorzystujących już wcześniej stworzone makra; dla chcących rozwinąć i zautomatyzować możliwości Accessa.

Czas trwania: 24h (3 dni)
Cena do negocjacji
więcej

Microsoft Word VBA – podstawy programowania edytora tekstu

Szkolenie dedykowane jest dla osób, które chcą automatyzować działania na serii dokumentów programu Microsoft Word.

Czas trwania: 16h (2 dni)
Cena netto: 845 zł
więcej

Microsoft Office – programowanie pakietu za pomocą VBA

Pracujący z Officem na co dzień i wykorzystujący stworzone wcześniej makra w wielu programach. Pracownicy centrów finansowych. Osoby chcące rozwinąć rozwiązania łączące ze sobą programy Office’a w całość. Osoby chcące wykorzystać w swoich makrach w programie np. Excel możliwości programu np. Outlook.

Czas trwania: 40h (5 dni)
Cena do negocjacji
więcej