<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z podstaw programowania arkusza kalkulacyjnego.</span>
        Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący, a umiejętności zdobyte podczas kursu zostały wykorzystane w pracy zawodowej.
<span class='tytulTooltip'>7 szkoleń zamkniętych z obsługi programu Microsoft Excel.</span> Zrealizowane przez IT School szkolenia spełniły nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Zostały dopasowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań poszczególnych uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z „Microsoft Excel - zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego” oraz „Microsoft Excel - podstawowa obsługa arkusza kalkulacyjnego”.</span> Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem. Cenimy sobie możliwość kontaktu poszkoleniowego z trenerem, który pomaga w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z MS Project Professional 2010</span>Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia MS Excel oraz MS Access</span> Zawartość merytoryczna oraz sposób przeprowadzenia obu szkoleń zostały wysoko ocenione przez uczestników.
Polecamy współpracę w zakresie szkoleń z firmą IT School.
<span class='tytulTooltip'>Cykl szkoleń dot. Microsoft Office Excel</span> Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania .
Microsof Office - Usługi

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

Strona główna / Usługi / Usługi Microsof Office - Usługi

SOFTWARE ON DEMAND – OPROGRAMOWANIE NA ZLECENIE

Na czym to polega

Wszędzie tam gdzie zawodzi standaryzacja i kute ramy oprogramowania – wszędzie tam, gdzie praca wykonywana wykracza poza „moduł” jest miejsce tylko na rozwiązania dedykowane.

Najczęściej rozwiązania tego typu dotykają kluczowych dla przedsiębiorstwa bądź działu procesów, często wykonywane są ręcznie, co obciąża cały zespół i zabiera – ile to już lat przygotowanie zestawienia rocznych kosztów funkcjonowania przedsiębiorstwa zajmowało pół grudnia?

Często swojego systemu wymagają procesy wykonywane od lat na podstawie wiedzy pracowników – które nigdy nie zostały zinstytucjonalizowane w postaci procesu technologicznego.

Czego się spodziewać?

Oprogramowanie dedykowane jest tworzone na podstawie wielogodzinnych rozmów i analiz, w rezultacie których projektujemy wyspecjalizowany mechanizm odpowiadający konkretnym poleceniom. Każdemu etapowi prac towarzyszą testy, a wszystkie zlecenia otrzymują swojego opiekuna (product ownera). Software on demand eliminuje problem braku odpowiedniego modułu lub raportu w SAPie.

Software on demand eliminuje problem braku odpowieniego modułu lub raportu.Ile razy od konsultantów SAPa usłyszałeś drogi Kliencie: tak tak – rozumiem, że jest taka potrzeba, ale nie ma w SAPie takiego modułu/raportu?

Korzyści

Dzięki bardzo silnemu połączeniu analityk – użytkownik – programista instrukcja użytkowania tworzy się w prosty i zrozumiały sposób wraz z powstawaniem kolejnych elementów systemu.

Dzięki temu, że to my: IT School i Ty – drogi kliencie jesteśmy twórcami rozwiązania, mamy nad nim pełną kontrolę – zarówno w znacznie jego rozwoju – ewolucji jak i aktualizacji i kolejnych wersji – rewolucji.

EXCEL COACHING – OSOBISTY TRENING OFFICE’A

Na czym to polega

Osobisty trening Office'a to cykliczne spotkania przeprowadzane w siedzibie Klienta, w ustalone dni tygodnia. Po analizie potrzeb doświadczony trener szkoli kursantów z rozwiązań dopasowanych precyzyjnie do ich potrzeb. Cała usługa odbywa się w oparciu o pliki Klienta, co gwarantuje wysoką dokładność we wprowadzaniu nowych poprawek.

Metoda długotrwała, ale w długiej perspektywie dająca nieporównywalne do innych metod wyniki zdobywania wiedzy i przyswajania jej.

Czego się spodziewać?

Czy kiedyś zdarzył Ci się, drogi kliencie, powiedzieć na zamkniętym szkoleniu: kiedy ja to wszystko wdrożę do swoich plików?

Nasza metoda opiera się na trzech czynnikach: zadaniach domowych, bardzo silnym i szybkim sprzężeniu zwrotnym na linii trener – kursant/kursanci oraz rosnącym poziomie zadań i plików treningowych.

Zdobyta wiedza jest przekrojowa i głęboka. Zestawy zadań dostosowane do klienta i kursantów. Każde spotkanie kończy się przygotowaniem zestawienia: zadanie-rozwiązanie dzięki czemu wiedza skrojona na wymiar zostaje na lata.

Grupa docelowa:

- Osoby na stanowiskach gdzie cykliczna, ale nie zamknięta w ramach obróbka danych to chleb powszedni

- Osoby pragnące pogłębić swoją wiedzę w sposób, który zostanie na lata

Korzyści:

- Szeroka głęboka wiedza

- Bardzo wysoki stopień przyswajania

- Rozwiązania zadań na moich – TWOICH – plikach!

- Podręcznik z przykładami na Twoich plikach!

PROBLEM?-NOPROBLEM! - PRYWATNY PROGRAMISTA

Na czym to polega

Usługa polega na wykupieniu czasu profesjonalnego konsultanta technologii Microsoftowych:

  • Excel,
  • Access,
  • SQL,
  • VBA

rozpiętego na cykliczne spotkania.

Konsultant w skończonym, ale określonym cyklu przyjeżdża do Ciebie – np. na cały poniedziałek dwa razy w miesiącu przez trzy miesiące.

Czego się spodziewać?

Zadania, z którym zmierzy się konsultant zależą wyłącznie od zapotrzebowania Klienta. Przykładowe sytuacje:

- przygotowałeś 30 różnych zagadnień gdzie formuła excelowska „nie działa?” – konsultant poprawi.

- przygotowałeś 10 plików, każdy po 50MB – konsultant odchudzi

- przygotowałeś 5 plików, gdzie każdy przelicza się 20 min – konsultant zoptymalizuje

- Twoi podwładni wykonują pewne czynności ręcznie – konsultant pokaże skróty klawiszowe

- łączysz pliki cząstkowe tworząc jeden zbiorczy metodą kopiuj-wklej – konsultant napisze makro w VBA

- zastanawiasz się czy nie pora na Accessa zamiast Excela – konsultant odpowie-podpowie

- zastanawiasz się czy nie pora przejść z Accessa na SQLServer - konsultant zbada plusy i minusy

- masz od zawsze działające rozwiązanie office’owskie i chcesz je przenieść do świata Internetu – konsultant przeanalizuje, wyceni i zaproponuje usługę: Software on Demand

Korzyści

Usługa Problem?-No problem! dostarcza rozwiązania w najszybszy możliwy sposób bez angażowania w to Ciebie lub obciążonego działu IT. Gwarantujemy uderzenie w przyczynę zamieszania i usunięcie jej na miejscu, nie zakłócając pracy firmy.