<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z podstaw programowania arkusza kalkulacyjnego.</span>
        Szkolenie przeprowadzono rzetelnie i z ogromnym zaangażowaniem. Wiedza została przekazana w sposób profesjonalny i interesujący, a umiejętności zdobyte podczas kursu zostały wykorzystane w pracy zawodowej.
<span class='tytulTooltip'>7 szkoleń zamkniętych z obsługi programu Microsoft Excel.</span> Zrealizowane przez IT School szkolenia spełniły nasze oczekiwania zarówno pod względem merytorycznym, jak i organizacyjnym. Zostały dopasowane do potrzeb firmy oraz oczekiwań poszczególnych uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z zakresu: Microsoft Excel VBA, Microsoft Access, Microsoft PowerPoint i SQL Oracle.</span> Szkolenia zostały przeprowadzone terminowo i z należytą starannością dostosowując proces dydaktyczny do możliwości percepcyjnych uczestników. Trenerzy wykazali się dużą wiedzą oraz ogromnym zaangażowaniem, co sprawiło, że szkolenia zostały bardzo dobrze ocenione przez uczestników.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenie z „Microsoft Excel - zaawansowana obsługa arkusza kalkulacyjnego” oraz „Microsoft Excel - podstawowa obsługa arkusza kalkulacyjnego”.</span> Podczas szkoleń trener potrafił w sposób interesujący przekazać posiadaną wiedzę, reprezentując wysoki poziom przygotowania merytorycznego podpartego własnym doświadczeniem. Cenimy sobie możliwość kontaktu poszkoleniowego z trenerem, który pomaga w rozwiązywaniu pojawiających się problemów.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia z MS Project Professional 2010</span>Zajęcia szkoleniowe prowadzili trenerzy o wysokim poziomie kompetencji z bardzo dobrym przygotowaniem merytorycznym, potrafili przekazać wiedzę w sposób komunikatywny i interesujący dla uczestników. Powyższa opinia jest potwierdzona wynikami ankiet zadowolenia uczestników po szkoleniu. Chcielibyśmy również zwrócić uwagę na stronę organizacyjną zajęć. Firma wykazała się dużą elastycznością i otwartością w doborze terminów, trenerów oraz w kwestii przygotowania materiałów szkoleniowych, które cieszyły się dobrą opinią.
<span class='tytulTooltip'>Szkolenia MS Excel oraz MS Access</span> Zawartość merytoryczna oraz sposób przeprowadzenia obu szkoleń zostały wysoko ocenione przez uczestników.
Polecamy współpracę w zakresie szkoleń z firmą IT School.
<span class='tytulTooltip'>Cykl szkoleń dot. Microsoft Office Excel</span> Kursy przeprowadzono w sposób profesjonalny i rzetelny, a zdobyta wiedza podwyższyła kompetencje pracowników. Trenerzy wykazali się doświadczeniem, zaangażowaniem oraz ogromną cierpliwością, co spełniło wszelkie nasze oczekiwania .
IT School - 5 lat różnicy

29265

GODZIN SZKOLEŃ

10034

PRZESZKOLONYCH OSÓB

3994

DNI NA RYNKU

13 lipca 2012 IT School ukończyło 5 lat. W 2007 roku podjęliśmy się stworzenia organizacji, która miała opierać się na trzech wartościach: doświadczeniu, zaangażowaniu i wiedzy. Było to trudne, bo brakowało nam Klientów, kapitału, doświadczenia i wiedzy (zwłaszcza z zakresu zarządzania).
Jednak dzięki ludziom, którzy wykazali się nieludzkim uporem, determinacją i zaangażowaniem zbudowaliśmy przedsiębiorstwo, które dziś realizuje złożone projekty informatyczne i szkoleniowe na terenie całej Polski. Rocznie prowadzimy ponad 300 szkoleń, w których udział bierze około 1500 osób. Wykonujemy usługi eksperckie z zakresu technologii Microsoft i Oracle, których, ze względu na poziom trudności nikt inny nie chce się podjąć. Pracujemy dla ponad 500 Klientów, wśród których są między innymi: Bank Zachodni WBK, Carlsberg, Castorama, Man, Unilever i Kimball Electronics.

Przy okazji tej okrągłej rocznicy chcielibyśmy podziękować dostawcy pizzy po północy oraz dziewczynce żegnającej swojego ojca. Każdemu z naszych najlepszych oraz kilku tym gorszym wynikom. Pustej przestrzeni, sztuce zen i asymetrii na zdjęciach. Sportom ekstremalnym, grom drużynowym i wyścigom samochodowym (od 2:01). Reklamom, zwłaszcza tej Nike z mistrzostw świata i tej Porsche z małym chłopczykiem w salonie. Apartamentom i tym trochę starszym blokom, ale z fajnym widokiem. Zwykłym ludziom, którzy przełamują barierę wytrzymałości, strachu i pokazują co to pokora. Arkowi, za sposób bycia i pewność siebie. Tym piosenkom, przy których dostawaliśmy gęsiej skórki, a także tym, z których wszyscy się śmieją. Tym którzy się nie poddają, pomimo, że nie mają łatwo i tym którym się nie udało, ale się starali. Banalnie prostym koncepcjom, które okazały się być tym, czego wszyscy potrzebowali. Najlepszym zajęciom, jakie prowadziliśmy na Akademii Ekonomicznej i kilku tym gorszym, które jednak były potrzebne, bo bez nich nie wiedzielibyśmy czego nie robić, a także komukolwiek lub czemukolwiek, co kiedykolwiek było naszą inspiracją.
A osobiście dziękuję Tobie Kamila, za cierpliwość i wytrwałość, Tobie Tomku, za poświęcenie i za to, że zawsze możemy na Ciebie liczyć, i Tobie Łysy, za to, że ciągle mnie czegoś uczysz i inspirujesz jak nikt inny.
Nie sądzę, żeby IT School było dzisiaj tym czym jest gdyby nie zaangażowanie Artura Kozieł, Michała Szumińskiego, Roberta Łuców, Rafała Jarosza, Piotra Siekierskiego i Tomka Kościańskiego, a także tych, którzy dzisiaj rozwijają się gdzie indziej, ale nie raz budzili portiera wychodząc z pierwszej siedziby przy Mickiewicza. Agata, Daniel, Łukasz – bez Was również nie dalibyśmy rady.
Kamil Kozieł